Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vegyek...

Milyen iskolatáskát vegyek első osztályos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami kíméli a gerincét és jól is néz ki. Az ára mindegy csak jó legyen.
2020. jún. 13. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én az ars una táskákat javaslom, nagyon jó minőségűek, hozzák a nagy márkák minőségét. Nagyon esztétikus mintáik vannak és a különböző modellekhez sok kiegészítőt kínálnak, kulacsot, uzsi-dobozt, füzeteket, tolltartókat, tornazsákokat. Magyar cég, ezért is érdemes támogatni őket, de nem javasolnám, ha nem lennének jó minőségűek a dolgaik. Viszont a legfontosabb, hogy kényelmes legyen, tehát próbáljon fel a lányod többféle márkájú és fajtájú iskolatáskát. De így viszont lehet, hogy a minta után fog majd menni és nem a kényelem lesz neki fontos.
2020. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most megy elsőbe a kisebbik lányom. Tapasztalatból Ars Unát vettünk neki. A nagyobbik lányom az elsőt Hama-val kezdte. Másodikban újra táskát kellett venni, mert leszakadt a pántja. Ars Unát kapott. Most megy 5-be, még mindig hibátlan a táska, de most kapott újat, nagycsajosat. Szintén Ars una. Úgyhogy nálunk bevált. Kedves Első! Nem is tudtam, hogy magyar márka 😲
2020. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi herlitz táskát vettünk. Egyszerű dizájn, kényelmes, praktikus.
2020. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Plusz egy szavazat az Ars Unára, két kislányomnak is azt vettünk, tökéletesen bírják még mindig, az egyik 3 év, a másik 1 év után.
2020. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is legjobban az Ars Una márka jön be, de azok közül meg nem bírunk választani. 😁
2020. jún. 14. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!