Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mindenre ráírtátok a gyerek...

Mindenre ráírtátok a gyerek nevét vagy csak füzet, könyv és jónapot?

Figyelt kérdés

Pl olló, korong, vonalzó - van aki azt mondja még a ceruzákra is külön rá kell...

(tanártól csak szülőin lehet majd kérdezni, az meg majd szeptemberben lesz...)


2020. aug. 9. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Elsőben azt kérte a tanárnő, hogy mindenre tegyük rá az ovis jelet. Ceruzák, apró vackok, mindenre.

Semmi értelme, ugyanúgy eltűnt a fele első héten, és sose került elő.

Másodiktól csak arra írtam rá, amire muszáj (füzet, könyv), és ami nagyobb érték. Annyit nem ér egy 20 ft-os színes ceruza, hogy órákig rajzolgassak minden évben.

2020. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Az első gyereknek elsőben ráírtuk mindenre IS, aztán soha többé asszem :) Tornapólóba érdemes, mert az egyforma, és össze-vissza vetkőznek, de a tolltartóját meg a vonalzót még sosem akarta elhagyni egyik sem.

Mondjuk még agyalok, az aktuális elsősöm PASI, szóval nem vagyok benne biztos, hogy felismeri a holmiját... :D

2020. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell ennyire ráfeszülni.

Elég a könyvre, füzetre. A gyerek úgyis megismeri a saját dolgait, meg vigyáz is rájuk.


Ha meg elhagy pár ceruzát akkor mi van? Ez eltörpül a vele kapcsolatos kiadás melletz.

2020. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
2es IS nélkül is jó lesz..
2020. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Nalunk meg a radirra,hegyezore,cerkakra egyenkent. Monogramm semeddig nem tart alkoholos filccel. Mivel 12-es keszlet,nem akarom egyesevel vadaszni melyik szin hianyzik,a tobbi ceruza meg markas,ugyhogy ne tudnjon el az elso heten. Meg amugy sem. Erre en haklis voltam az oviban is,hogy a next,h&m ruhaink vhogy eltuntek es adtak helyette egy mackot... Hat az anyad.
2020. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

5-ösnek, a fiam osztalyában pl. 4 K.B. monogrammú gyerek van. Vagy a vezeték vagy a keresztnevet teljesen ki kell írni.

Én csak a füzetre, könyvre írtam, tornapólóba, cipőbe, tolltartóba, és táskába. Soha nem veszett el egy ceruzája sem, de nem is hozott haza idegen iróeszközt sem. Nagyon jól megismerik a sajátjukat, többnyire vigyáznak is rá már elsőben is.

2020. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Táska, tolltartó akkor, ha vmi divatos (unokahúgom osztályában 4 kislánynak van ugyanolyan jégvarázsos tatyója), tornazsák, tornaruhák, uzsonnás doboz, vonalzó, rajzdoboz, olló, festék, gyurma, tál, alátét, szerintem ezekre célszerű. Utóbbiakra azért hívom fel a figyelmet, mert nálunk volt olyan gyerek, aki egyszerűen lopkodott mások készletéből, így lett feltöltve a “sajátja”. És most nem arról beszélek, hogy egy doboz vízfesték horror összeg, hanem az elvről, az én gyerekem holmiját ne lopkodja más, ha segítségre van szüksége, kérjen.
2020. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Csak a könyvek és füzetek borítójára.
2020. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Ceruzákra is ráírtam egyesével (még 3.-ban is), mindenre. Oké, a színes pálcikákra és a színes korongokra egyesével nem, csak a dobozára. De alapból MINDENT feliratozunk. Főként, hogy sok az egyforma cucc, pl kulacsok, sportfelszerelések (decathlon).
2020. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is mindig ráírom. Mivel rajztagozatosok, így a 36 db-os színesre is, temperára is, egyesével. Csak a keresztnevüket, alkoholos filccel.
2020. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!