Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb megoldás a digitális oktatásban?

Figyelt kérdés
Nyilván mindegyiknek van előnye és hátránya, de érdekelnek a vélemények.

2021. márc. 11. 00:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a másik kettő ízlés szerinti kombinációja a legoptimálisabb. A második kettő azért jó, mert van idő nyugodtan jegyzetelni, elosztani az eszközöket ahol több gyerek van. Az elsőre pedig azért lenne szükség, hogy lehessen néha kérdezni is. És most nyilván ez évfolyam meg tantárgy függő, hogy milyen arányban legyen elő óra és videó
2021. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első lenne az ideális, ha a gyerek olyan korú, hogy önállóan boldogul, vagy a szülő nem dolgozik és tud segíteni.

A lányunk tavaly volt elsős. Nem tudom mit csináltam volna, ha megtartják az órákat. Mi mindketten teljes munkaidőben dolgozunk. Szerencsére csak elküldték a feladatokat, így esténként és hétvégén tanultunk.

2021. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Tantárgyfüggő, korosztály függő, és önmagában egyik sem jó, inkább kombinálva.
2021. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

Középiskolai matematikát oktató tanárként válaszok. Az én iskolámban az első verzió jött be. Van szerencsém 7 matematika csoportban tanítani heti 25 órában. Az órarend szerinti rendszeresség szerintem jót tesz a diákoknak (természetesen elfogadom ha valakinek más a véleménye).


A feltöltött videókkal az a baj, hogy a diákok hajlamosak beletekerni és nem odafigyelni. Sajnos a nem odafigyelés a meetes órán is tapasztalható, de ezt valamilyen szinten kordában tudom tartani.


Nem zárkózom el a youtube, zanzatv, mateking videóktól és szoktam is belinkelni a classroomos csoportban. De csak is ezekkel nem mindenkinek sikerül majd felkészülni az érettségire.

2021. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!