Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szavalóversenyre vers ötletek,...

Szavalóversenyre vers ötletek, ami nem hosszú és aranyos, kedves kis vers?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2021. okt. 4. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az Ady változatot is javasolnám a Boci boci tarkának, de igazából mindegyik változata jó, biztos nevetnek majd rajta páran tanárok, meg esetleg felsősök. Nagyon jól utánoz Varró Dani, egy rakás kötete megvan, most gyorsan átnéztem, mi lehet megfelelő nektek.
2021. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kányádi Sándor: Nyári alma ül a fán.

Annak idején ezzel nyertem szavalóversenyt, pár éve pedig a lányom is ugyanezzel. :) Aranyos, könnyen megtanulható.

2021. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosi Ervin- Átélni a mesét
2021. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

elsős és nincs téma, bármit lehet szavalni

nagyon komolyat nem szeretnék, inkább vidámabb, könnyen tanulható, aranyos kis gyerekverset

köszi mindenkinek az ötleteket

2021. okt. 4. 12:50
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsőben m ég Bartos Erika is simán mehet. Szeretik a gyerekek, könnyen tanulható.
2021. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bartos Erikát nézegettem én is
2021. okt. 4. 14:09
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

BE-től van kedvenc vers vagy mondóka?

Ne legyen teljesítménykényszer, ne azért menjen, mert mindenáron nyerni akar, hanem azért, hogy kipróbálja a szereplést, jól érezze magát és olyan verset mondjon, ami tetszik neki, szereti és örömet okoz.

Enyém is mondta (másodikban) az Erdei zenekart.


Amúgy ha van bármi kedvenc, pl Sün Balázs, Három nyulak, A sínen ül egy fehér nyúl, Bóbita, tényleg akármi, mondja el azt.

2021. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!