Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hozzá lehet szoktatni egy...

Hozzá lehet szoktatni egy gyereket hogy a tanárnok ordibáljanak vele?

Figyelt kérdés

A kislányom 2- osztályos, és elég csendes tipus, de ha egy feladatot fel ad a tanár nekik és nem csak az én kislányom hanem minden gyerekkel, és nem jól csinálják a feladatot csak úgy a semmiből elkezd ordibálni velük..

A kislányommal amikor itthon gyakorlunk látom hogy bizonytalan, izzad a kis keze, tördeli az ujjait, és mondja a jó megfejtést, de amikor rá nézek mindig mondja hogy” jaj nem anya” próbálok sokat beszélgetni vele, és voltam a pscihologusnál is de ő azt mondta , hogy meg kell szokja hogy ordibálnak a tanárok vele!

Nem tudom hogy ez tényleg így van? Vagy ez elfogadhatatlan, mint egy tanàrtól mint egy pschiológustól..


2022. jan. 19. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Jobb ha most megszokja. Később, a felsőoktatásban, a gyakorlati, majd melóhelyen még K.anyázni is fogják. És akkor még a bunkó pasikról ne is beszéljünk.
2022. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Hozzaszoktatni lehet, csak èrdemes-e?

A pszcihològust ès az iskolàt is levàltanàm.

2022. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
váltsatok pszichológust, iskolát. nem, nem szokja meg. nem az a normális, hogy ordítanak vele. első, te hova jártál felsőoktatásba, hogy "k.anyáztak"? én ilyet érdekes módon soha nem tapasztaltam a felsőoktatásban töltött 8 évem alatt.
2022. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Elso valaszolo: sehol sem kell elturni az ordibalast, a nem melto banasmodot. Es most van a lehetoseg megtanitani a kislanyt, ha ilyen helyzet van, ki lehet lepni (es nem azt jelenti, hogy barmilyen kis problemanal ki kell lepni a helyzetbol)
2022. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

3.-ra.


SZIEÁOTK

RF

2022. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%

Nem, ezt nem kell elfogadni, a pszichológust sem értem, hogy ezt hogy gondolta. Az ordibálás nem fér bele, nem is megengedhető, pláne ilyen kicsikkel, főleg ilyenekért, hogy nem jól csináltak meg egy feladatot.

Szerintem próbálj beszélni a többi szülővel, hogy ők is érzékelik-e ezt a problémát, és beszéljetek közösen az igazgatóval.

2022. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért ez nem szokványos, hogy egy tanár ordibáljon. Elég sok tanára volt már a gyerekeimnek, egyik sem ordibált. Ha nem a lányod túlozza el, hanem te is ezt tapasztaltad pl. online oktatásnál vagy más is panaszkodott, biztos osztályváltáson gondolkodnék. Lehet viszont "csak" túlérzékeny a hangosabb beszédre...? (pl. azt is kritikának vagy ijesztőnek látja, ha a tanár nógatja őket, hogy "Siessetek" vagy "ennek már mennie kellene, mert tanultuk"-ot mondd bele a ceruzasustorgásba - persze csak képzelem) akkor máshol sem lenne jobb a helyzet.
2022. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

1. vagyok.


Van olyan felsőoktatási tanár, aki előadáson lócsontot dobál a diákok közé, ha olyanja van.


NEM VICC!

2022. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
8, és ti, felnőtt ember létetekre ezt eltűrtétek? Mert egy gyerek oké, hogy még nem tud úgy kiállni magáért, nade a felsőoktatásba elvileg felnőttek járnak.
2022. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Én nem akarom elhinni, hogy van pszichomókus aki azt mondta, hogy egy gyereknek meg kell szoknia a kiabálást, pláne egy tanártól.



Én páros lábbal szállnék bele a tanárba, kezdve ott, hogy az igazgatónál kezdek. Amennyiben nem változik semmi, a gyereket kivenném az iskolából.

2022. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!