Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van az, hogy ÁLTALÁBA...

Miért van az, hogy ÁLTALÁBA afiúk rosszabbak magatartásilag mint a lányok?

Figyelt kérdés
Én azt soha sem értettem, hogy a fiúk miért rosszabbak mint a lányok. A én osztályomban többen vagyunk lányok mint fiúk de a fiúk sokkal rosszabbak magatartásilag. Valaki el tudja magyarázni hogy ez miért van?
2022. febr. 17. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Tesztoszteron.
2022. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is anno és most a gyerekeimnél is fordítva van 🤷‍♀️
2022. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok hogy miért van így?
2022. febr. 17. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert már a társadalom részéről is az az elfogadott, elvárt, hogy a fiúk "rosszabbak", a lányok "jók".
2022. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, lehet
2022. febr. 17. 18:35
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem feltétlen tényleg. De tipikusan a fiúk jobban szeretnek versenyezni és bandákban kakaskodni és mozgással vezetik le a feszültséget, míg a beszédesebb, egy-egy aktuális örök barátnőt választó, és megfelelésikényszeresebben szépségre vágyó lányoknak jobban fekszik ez az oktatási rendszer.
2022. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nálunk úgy van hogy a fiúk nagyon sokat mozognak de a tanulmányi eredményük se rossz
2022. febr. 17. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, amit az utolsó ír. A mai oktatás arról szól, hogy ülj le és maradj csendben. Ez mindig is inkább ment a lányoknak. A fiúk sokkal mozgékonyabbak. Régebben ez nem volt gond, sőt örültek, ha egy fiú eleven és életrevaló volt, jól használható a munkában, lótni-futni stb... Amit ma elvárnak a gyerekektől, első sorban a fiúktól azt régen betegségnek tekintették.
2022. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férfi nem önmagában egy demográfiai prediktor.
2022. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Mindkét gyerekem osztályában a fiúkkal van baj.

De nem elsősorban a mozgékonyság, hanem egymással rohadékok. Én sem értem miért van ez így. Azt hittem a férfiak toleránsabbak a nőknél.

2022. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!