Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 27-28 centinél keskenyebb...

27-28 centinél keskenyebb anatómiai iskolatáska létezik elsősnek?

Figyelt kérdés

Lányom extra vékony, válla 24-25. Szeptemberig se lesz sokkal vastagabb. Most 17 kg 120 centihez.

Vajon hol találhatnék neki való iskolatáskát?

Sajnos tuti neki kell cipelni, mert a szülőket nem engedik be és nem iskolaotthonos az iskola.



#iskolatáska #első osztályos #Anatómiai táska
2022. febr. 22. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam még:

[link]


Meg ezek 28 cm-ek:

[link]

[link]


Az a baj, hogy tényleg elég vékony, nehéz ilyen keskeny iskolatáskát találni, de még sokat fog nőni.


További szép napot nektek!


#1

2022. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg ezt a márkat nem ismered?

Ennél találtam 27-est.

[link]

2022. febr. 24. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hallottam már róla, (unipap ha jól látom). Nincs vele semmi baj, csak lehet hogyha több cuccot kell majd vinni, nem fog beleférni, de szerintem ez nem probléma első-másodikban. (Azért nyílván hely függő is.)


#1

2022. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napközi kötelező, megirjak a házit és csak a tolltartot, uzenot hozzák haza minden nap, úgyhogy nem fog minden nap megszakadni, ettől ne félj:) hétfőn reggel minden könyvet vinni, pénteken meg hazahozni. Hét közben semmit, legalábbis lanyomek sulijaban.

Nem lehet ebéd után hazamenni, a napközi is hianyzas, ha nincs ott a gyerek és igazolni kell. Nálunk szigorúan veszik.

Én lányom 117 cm, 17,5 kg, elsős. Én is próbáltam a legkisebb iskolataskat megtalálni 28,5 cm széles, a legkisebb amit találtam.

Úgy megy vele mintha egy hutoszekrenyt cipelne a hátán:D

De nincs ennél keskenyebb mert nem fernenek bele az A/4-es könyvek, füzetek, mappak.

2022. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, még annyi hogy a vallpant nem a táska legszelen van, hanem szinte felül közepén indul. Tehát kis vállú gyerekrol sem esik le.
2022. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5, ti konkrétan milyen márkát vettetek (aminek ilyen jó a vallpant kialakítása, hogy mellkaspant nélkül se csúszik le)?

Látok ilyen vállmegoldást, de ugye nem próbáltuk

2022. márc. 2. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!