Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miből tanul(t) olvasni az...

Miből tanul(t) olvasni az elsős gyermeked?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gőgös Gúnár Gedeon, Mosó Masa mosodája
2022. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tankönyvéből
2022. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Játékház olvasókönyvet használják a iskolában, de a lányom az Olvasó fóka sorozat könyveiből tanult meg olvasni még a suli előtt.
2022. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Játékház.
2022. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Játékházon kivül van más fajta tankönyv, vagy csak azt nyomják?
2022. márc. 19. 22:52
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem a gyermekeimről, hanem a saját tanulásomról hadd mondjam el, hogy az olvasó könyv mellett újságból kellett kikeresni, és megjelölni az éppen tanult betűket, az írás gyakorlásaként pedig nagyban, szintén újság papírra sokszor áthúzni a kívánt betűt. Év végére már folyékonyan olvastunk hangosan, de lehet, hogy csak másodikban, már nem emlékszem pontosan, de nem voltak olyan problémák, mint olvastam, a mai felsősökkel, gimisekkel akár...Javaslom azt a régi, primitív módszert a szülőknek, lepje meg a tanárait a gyerek!
2022. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Apáczais könyveket használnak. Most negyedikes, végig ezek voltak. 1. olvasókönyvem, Az én Ábécém, Gyöngybetűk.
2022. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyógypedagógusként sem bánom, hogy a Játékházból tanult a fiam olvasni. A Betűbarangoló szerintem nem olyan jó.
2022. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!