Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A tanárnő rendszeresen este 9...

A tanárnő rendszeresen este 9 után rakja fel Krétába a házit. Jogos a beirás házifeladathiány miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap orvosi vizsgálat miatt nem volt iskolába a gyerek. A matekot du bepótoltuk az órai munkát és a házi feladatot is.

A magyart viszont nem mivel akkor már ágyba volt a kisfiam. Jött az értesítés házifeladathiány miatt. Mivel ez volt a 3. ezért egyest is kapott.

3. Osztályos egyébként


2022. máj. 25. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
86%
ha tudod bizonyítani hogy 9 után teszi fel, akkor nem jogos. jelentsd az igazgatónak.
2022. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
64%
Először is én a tanárnővel beszélgetnék el, hogy ezt hogy gondolja. Esetleg felvenném hangfelvételre a beszélgetést, hogyha bármi olyat mond vagy értetlen akkor megyek az igazgatóhoz.
2022. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
74%
Aztán addig mennék amíg ki nem veszi a krétából azt az egyest
2022. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk egymástól kérjük el a házit, mondjuk egyetlen tanár sem teszi soha fel a Krétába. Nálatok ez nem szokás?

Esetleg a tanárnak írhatsz egy mailt, hogy orvosi vizsgálat volt, ezért nem tudtátok mi volt a házi, este pedig már késő volt, így mikor felrakta, a gyerek már aludt.

Keménykedni biztosan nem kezdenék el, hiszen ez a harmadik hiány, nem rögtön beírt egy egyest.

2022. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
78%
2. hangfelvételt készíteni az illető tudta és beleegyezése nélkül büntetőjogi kategória. szerintem ezt gyorsan felejtsd el😂
2022. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
87%
Hangfelvételt nem készíthetsz a másik tudta nélkül.
2022. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Az elöző házifeladat hiány is olyan miatt volt mert betegség után másnap ment iskolába de az előző napot nem tudtuk pótolni.
2022. máj. 25. 16:55
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sem jogos, de nálunk mindig azzal jönnek a tanárok, hogy nekik nem dolguk feltenni a Krétába a leckét, kérje el a társaitól.

Bár azért 3. osztályban meg elég nehéz, mert megírják a leckét a napköziben, és haza sem viszik a cuccot, szóval nem nagyon fogják tudni megírni, hogy mi volt a lecke.

Szerintem nem túl kedves a tanítónő, úgy látszik csak büntetni szeret.

2022. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
27%
Nem a tanár dolga eljuttatni a leckét a gyerekhez, hanem gyerek dolga utána járni. Vagy jelen esetben a szülőé, hiszen a gyerek még kicsi.
2022. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
84%
9-es,igen, és hogyan? Kitől kéred el? Amikor az én gyerekeim kicsik voltak, egy csomó szülőt megkérdeztem, és az volt a válasz, hogy fogalma sincs, mi volt a lecke, a gyerek haza sem hozta a cuccait. Alig van 1-2 gyerek, aki nem napközis.
2022. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!