Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Minden évben fel szoktátok...

Minden évben fel szoktátok használni az összes szülői igazolást?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Mekkora korú gyereknèl?


Oviban nálunk a covid óta nem fogllkoznak vele mennyi..

A tripláját is elhasználtam kisebb betegségekre..amikor nem vittem orvoshoz, fe oviba sem mehetett.

2022. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem.

Pont a covid miatt hiányzás után KIZÁRÓLAG akkor engedik újra be őket, ha orvosi igazolást kap. Nem az a lényeg benne, hogy előtte X napig igazoltan hiányzott, valóban beteg volt, hanem, hogy MOST MÁR közösségbe mehet, egészséges.

Úgyhogy mi egyet sem használtunk el. (Családi program, nyaralás nem volt, amire elhasználtuk volna.)

2022. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen!Nálunk ez a gyerekek szabadsága.Akkor használják fel amikor akarják.Nálunk amúgy 3 napot igazolhatok összesen,szóval nem fog ezen múlni semmi.
2022. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül, csak ha tényleg van programunk. Ebben a tanévben kétszer 1-1 napot használtunk fel és ehhez természetesen nem kell orvosi igazolás.
2022. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi nem, nem is szoktam számolni. Általában olyanokra szoktam felhasználni, amikor áthelyezett munkanapot kell szombaton ledolgozni. Meg a 4 napos kirándulás utáni pénteket vettük ki, de azt szinte mindenki. Nálunk egyébként 5 nap van. De gyakorlatilag a háziorvos bármit igazol, szóval nincs is rá szükség. Családi programot nem nagyon csinálunk év közben, nem győznénk pótolni a tananyagot, meg még a nyaralóba is vihetnék a leckét. Maradnak a nyári programok.
2022. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem mi még sosem használtuk fel mindet - 3 nap egyébként/év.

Ritkán 1-1 napot igazoltunk csak, pl ha temetésre mentünk.

Van, aki iskolaidőben kiveszi a gyereket akár egy hétre is mert elmennek nyaralni, ott igazgatói engedéllyel vehetnek ki 3 napnál is többet. Mi nem szoktunk ilyet.

2022. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nálunk is ez van, 3 nap/év és ha valami olyan van igazgatói engedélyt lehet kérni.

Idén csak 1 napot használtunk még el, 1 nappal meghosszabbítottam az őszi szünetet, hogy a mamájánál tudjunk aludni (évente csak párszor megyünk).

Tavaly úgy rémlik mind elment

2022. máj. 28. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem szoktuk "csak úgy" felhasználni, mert van. Alsóban volt olyan, hogy a tanítónéni szólt, hogy tartsam otthon pihizni 1 napig, mert nagyon fáradtnak látja, nem tud figyelni, elveszíti óra közben többször. Oké, belementem. De ezt pl ő leigazolta, mint osztályfőnök.

Idén volt 1-2 lógása, hogy orvos már gyúgyultnak nyilvánította, de én nem. vagy nagyon súlyosan jött ki az allergiája, nem akartam, hogy zavarja a tanítást a folyamatos nyűglődéssel. De ezeket is orvosi igazolásnak számították.

2022. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!