Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen eredményekkel zárta a...

Milyen eredményekkel zárta a gyereked ezt a tanévet?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Egy 3-as, a többi 4-es 5-ös.

Átlaga:4,36

Gimnázium első osztály.

2022. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
4,4-es átlaggal. 4-es és 5-ös van a bizijében. 6. osztály.
2022. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

3 négyese lett, a többi ötös.

Kisgimis, 8 osztályos gimnáziumban most volt ötödikes.

2022. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
2.osztalyos. csupa négyes. Iszonyu nehez,irt matek egyes temazarot is. Rengeteget kell itthon tanulni,oszinten,azt vartam hogy csak orai munkaval ötös lesz alsoban. Aztan a francokat. Pedig oviban kiemelkedo volt minden kiadott iskolaelokeszitos feladatban.
2022. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Kitűnő de nagy munka volt benne, mert nem tanulnak semmit a napköziben..

Úgy hozza haza összecsapva a dolgokat. Itthon mindnet javítunk, tanulni is itthon tanul. Ennek megvolt az eredménye de ezt nem lehet sokáig bírni. Negyedikes lesz

2022. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a kérdést, mire vagy kíváncsi? Nyilván nem mindegy hány éves, milyen típusú gyerek.

Leírom én is, bár nem tudom mi a lényege a kérdésnek.

Lányom adhd-s, figyelemzavarral, most volt 8. osztályos. Átlagot soha nem számolom, mert nem látom értelmét, hiszen a készségtárgyak elég jól felviszik. Ha tele van hármassal egy gyerek, akkor is lehet 4 felett az átlaga. Szóval neki az angol meg a töri meg a készségtárgyak 5, a többi 4. De elég sokat rontott, második félévben nagyjából lesz...ta az egészet, félévkor 3 db négyese volt csak.

Fiam 5. osztályos volt, erősen adhd-s, autisztikus tünetekkel, angol 5, többi 4, ének 3. De ebben nekem nagyon sok munkám van, egyedül gyakorlatilag nem hajlandó tanulni. Szóval nem tudom ebből később mi lesz, nagyon belefáradtam. Félek a nyár nem lesz elég kipihenni.

2022. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Szimplán arra voltam kíváncsi, hogy milyen eredményekkel zárta a gyereked a tanévet. Tökmindegy mennyi idős.

2022. júl. 11. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
4,6 lett az átlaga. 4 négyese lett, a többi ötös. Most lesz ötödikes. Nem túl jó, főleg, mivel tanulni sem nagyon hajlandó. Rendszeresen bent hagyja a suliban a cuccát, és másnap derül ki, hogy nincs meg a házija. Pedig direkt napközis. Hozzáállása miatt lett ilyen. Félévkor még csak 2 négyese volt, tavaly év végén 1 négyes, a többi ötös lett neki. Eddig ez a legrosszabb eredménye.
2022. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Ötödikes fiú: Természetismeret hármas, angol, töri ötös, a többi főtantárgy négyes. A különböző tölteléktárgyakból lett még ötöse, így az átlaga 4,54.

Szerintem sok tantárgyból jóindulatúan zárták le, mert rosszabbra számítottam, nem szeret tanulni, elég sokat kínlódtunk. De nem aggódom érte, mert éles eszű, érdeklődő gyerek, amire egyszer rákattan, az beszippantja, most épp imádja a történelmet és a földrajzot, ezekben a témákban angolul néz egy csomó videót (ez meg is látszik a jegyein).

Negyedikes lány: Irodalom, matek négyes, a többi ötös. Őt viszont sajnálom szegényt, minden évben teper a kitűnőért, március-áprilisban még úgy tűnik, meglesz, aztán májusra elfárad, leereszt, és bekap néhány rossz jegyet. Neki nincs olyan speciális érdeklődési köre, mint a bátyjának, ő csak szimplán szeretne a jók között lenni, és azt, hogy elismerje őt a tanító néni. Felsőben már egész más lesz ez is, meglátjuk.

2022. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, az én lányom is ilyen. Eddig minden évben a kitűnőre hajtott ( nem volt elvárás, bár tény, hogy jóeszű gyerek), de minden évben becsúszott valami, ami miatt lemaradt róla. Egyszer lett meg neki, akkor meg a Covid szólt közbe. Egyébként mindig készségtárgy húzta le. Idén már ő is leeresztett, nagyon szétszórt lett, ezért is rontott.

Nyolcas voltam.

2022. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!