Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Sünis előre bekötött füzeteket...

Sünis előre bekötött füzeteket vásárolt már valaki? Milyen a minősége?

Figyelt kérdés
Sulikész füzetként is hirdetik, nem olyan olcsó, de ez állítólag már nem kell befedni. Ez igaz? Tényleg kibírja az évet?
2022. júl. 30. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogja az sem kibírni az évet. Mondjuk nagyban függ a strapa bìrása, hogy hány éves a gyerek, mennyire vigyáz rá. Bár ha azt választanám akkor is tennék rá műanyag fóliát.

Ha első, másodikos a gyerek inkább válassz olyan füzetet amelyben a vonalazás jobban látható. Ez általában az olcsóbb füzetekre jellemző. Ilyen kicsi korban nagyon fontos, hogy megfelelően lássa a vonalakat. Sajnos találkoztam már olyannal is ahol olyan halovány volt a vonalazás, hogy művészet volt bele írni.

2022. júl. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsősnek rendeltem, kicsit csalódás (még nem használtuk de): ezzel a "bekötéssel" is max. annyi tartása van, mint régen a mi füzeteinknek volt.

Na de még így is erősebb, mint a füzetek 99 %-a. Hihetetlen, hogy mennyire kispórolják most az anyagot. A borító az "olcsó" 100 Ft darabáru füzeteknél ugyanolyan puha, mint a belív. A herlitz és az ars una dizájnfüzeteknek se kartonos már a borítója. Mindre kell borító.

2022. júl. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem rendes füzetet meg az öntapadós bekötőt (ami teljes felületén ragad).

Ha megnézed a sima sünis füzet meg a sulikész sünis árát, kb 80 ft a különbség.

Ez az öntapadós bekötő szerintem erősebb, árban pedig minimalisan ugyan, de olcsóbb is. (Én pont kifogtam a lidl akcióját, ott 10 db volt 500 ft, de a neten is van 6-700ért már.)

2022. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!