Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 6 évesnek milyen szék lenne jó?

6 évesnek milyen szék lenne jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam szeptemberben kezdi az iskolát. Az íróasztalánál jelenleg egy sima konyhai szék van, mert ritkán ül (még) bármiért is oda, de sulikezdésre szeretnénk venni neki egy rendes gurulós forgószéket, mindenképp olyat, aminek kartámasza is van, jó minőségű és kényelmesen hátra lehet benne dőlni. Árban mondjuk 40-50 ezerig max. Nem tudom, jó-e a kategória, de végülis elsősorban iskola miatt kell, szóval remélem.

A ti gyereke(i)teknek milyen van, tudtok esetleg ajánlani olyat, ami bevált, szereti a gyerkőc, stb? Persze, google a barátom, tudok én is keresni, de képről nehéz megállapítani, hogy minden szempontból jó lenne-e.

Köszi!



2022. aug. 7. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Bar nekunk meg messzebb van, de en biztosan olyat neznek, ami minel kevesbe kepes elterelni a figyelmet. Pl egy szek ami forog - fix forogni fog benne ha nem megy az adott lecke / gurul - gurulgatni fog osszeadasok helyett. En legalabbis kisse figyelemzavaros kisgyerek voltam es beleulnom egy ilyen szekbe maga volt a jatek. En igy kepzelek el egy jo iroasztalt: letisztult, egyszeru, minel kevesebb minden van - a szek pedig: megfelelo meret, tehat kenyelmesen derekszogben a terdhajlata es igy a talpa teljesen a talajon van (lablogatas is figyelemelterelo). A hatat kenyelmesen megtamasztja, karfaja van. Nem tudom, hol lehet ilyet kapni, csak leirtam a tapasztalatom, velemenyemet. :)
2022. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!