Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolatáska első osztályba....

Iskolatáska első osztályba. Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés

Sajnos a könyveket, füzeteket mindennap hozni-vinni kell.

Gyalog sem lakunk messze az iskolától, kb. 10-15 perc séta kényelmes tempóban.


Milyen márkát válasszunk, ami nem megy szét 3 hónap alatt (nyilván ez gyerekfüggő is, hogy mennyire vigyáz rá, tudom), gerincét sem teszi tönkre, de azért néz is ki valahogy.


Fiúnak kell. Akár linket is elfogadok, ami nektek bevált.


2022. aug. 22. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Én szinte vadonatújonnan boltoltam potom összegért egy ars una kemény dobozos táskát a lányomnak.

Nem lesz sok könyvük, szerencsére, de a lányom elég vékony, és már most látszik, hogy gerinc problémája lesz.

2022. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ars una dobozosat szoktak sokan venni, az én gyerekeimnek st. right és lizzy card van - a hátizsák forma. Az st. R. bevált, a másikat majd most meglátjuk, de az elrendezése eddig nem tetszik, a másiknak jobb
2022. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is néztem az Ars Una táskákat, megkérik az árát rendesen.
2022. aug. 22. 17:04
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Ezért vettem meg jó előre (januárban) Így nem egyszerre kellett mindent, na meg kb fél áron volt mint most

Minden ismerősöm ezt ajánlotta (akik már rutinisak táska ügyben

2022. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

1-es, az ars una pont nem jó vékony gyereknek. Már ha tényleg az, és nem azért "vékony", mert nem gurul mint a többiek.

Derform táskát vettünk. Nem az ára szamított, hanem ez volt a lehető legkeskenyebb. 5 centivel keskenyebb, mint az Ars una. Teljesen újszerű még, most megy másodikba. Az ő könyvei elfértek.

2022. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
ars una tåskåi alsosoknak tökéletes lånyom 4 évig hordot egy ars una sünis iskolatåskát . viszont a felsősöknek kėszült tåskåi lányomnak nem jött be.
2022. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a Budmil táska vált be
2022. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 4#


Először is, a legidősebb lányom 7,5 éves, olyan 128 cm 22-23 kg, teljesen arányos, korcsoportjának teljesen megfelel, főleg ha azt nézem, hogy IUGR-KÉNT született alig 45 cm és 2240 grammal, de inkább fest vékony magasnak.

Már most látszik, hogy gyógytornára kell majd vinnem. Nálunk egyébként ez benne van a családban 🤷‍♀️


Nem értek veled egyet. Már miért kellene másik táska? Csak mert oldalt látszik? És? Ki nem tojja le?

Hiába van helyben az iskola, a gyerekemnek tízórait, uzsonnát kell csomagolni és innivalót, csak ebédet fog kapni az iskolában. Ebben legalább belefér az uzsidoboz is.


Mindig pökhendinek és sznobnak érzem mikor valaki rá vágja, az ár neki nem számít.. Amúgy oké, te dolgod.

De eladóként tisztában vagyok mi a túlárazott termék dinamikája, és nem magát a terméket hanem a márkát fizeted meg.

Hülye lennék 20-30 ezret kiadni egy táskáért, még ha meg is tehetem, ha 2500ft-ért szinte teljesen újonnan hibátlanul megvehetem.

Minek vegyek boltban újat marha drágán? Hogy azt mondhassam az ár nem számít?

Szeretek odafigyelni mire mennyit költök, szeretek tudatosan vásárolni. 🤷‍♀️

2022. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is dobozos Ars Una volt első- másodikban ( covid miatt csak jó fél év volt.), harmadikban is azt szeretett volna, de 1 évre már nem adtam ki rá annyit. Most nézett felsősöknek, az már nekem sem jön be annyira. Sem a mintája, sem a háta stb..
2022. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi Herlitzet vettünk, egész pontosan ilyet:


[link]


Fiam is most megy elsőbe, úgyhogy még nem tudok róla nyilatkozni, plusz ők nem cipelik minden nap, hanem hétfőn viszik és pénteken hozzák. Én úgy csináltam egyébként, hogy lementettem kb. 6-8 olyan táskát, ami árban, méretben, minőségben, stb. megfelelő, és azok közül a fiam választhatott. Neki ez tetszett a legjobban.

2022. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!