Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A te gyereked néz mesét a...

A te gyereked néz mesét a napköziben?

Figyelt kérdés

Nagyon foglalkoztat, h vajon rossz iskolát választottunk, vagy ez kollektíven rossz, úgy ahogy van.

Bp, 16.kerulet, okostabla mindenütt, ami könnyíti az oktatást, rendben. De hogy a napköziben minden áldott nap van mesenezes?! (MineCraft, Katica lány, magyar népmesék)

Ez csak szerintem nem normális?

Nem tud valaki valamiféle szabályozásrol? Vagy volna vmi tapasztalat?

Csak hogy tudjam máshol mi a helyzet, mielőtt felhívom a titkárságot.


Köszönöm annak, aki válaszol.



2022. szept. 22. 21:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Én teljesen megértelek, engem is zavarna. Iskolában ne nézzenek napi szinten mesét.


Másrészről megértem szegény tanárokat is, hogy napköziben elszabadul a pokol, ha nincs valami ilyesmi program.

2022. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is van, hogy néznek mesét, leginkább ha rossz idő van és összevont napközis csoport van tanár betegsége, továbbképzés miatt. Engem nem zavar. Házit mindig megcsinálják, annak rovására nem megy. Ha abban a maradék egy órában mesét néznek, hát legyen. Ha minden nap ez lenne a program, annak viszont nem örülnék.
2022. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk rosszabb volt, youtube-ozhattak. De nem ám valami lightos mesét néztek. Zenét hallgattak, de olyanokat, ami nem éppen 6-8 éveseknek való...
2022. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Minden nap van egy népmese, hangos könyv amit meghallgatnak uzsi közben. De ez nem zavar. Elmondta a napközis nevelő, hogy elfáradnak a nap végére. Ilyenkor picit kikapcsolnak.


Ma is mesét hallgattak. Aki akarta olvashatta is mert ki volt vetítve. Ezzel semmi bajom nincs.

De ha minecraft lenne biztos kiakadnék. Itthon megy a harc mert a gyerek azzon függne csak.

2022. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 NTBS ***** válasza:
55%
Nem rossz az iskola attól mert megnézet egy magyar népmesét a gyerekkel.
2022. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, itt mindenkinek a gyereke belehal egy mesenézésbe meg egy szelet csokiba vagy fehérkenyérbe. A tini párkapcsolatokba meg a családi kapcaolatokba 15-16 éves lányok már mélytorkozni tanulnak, 16 éves fiúk napi szinten részegek, 17 év 11 hónaposan mindenki albérletbe költözik.
2022. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk sosem néztek még mesét napköziben.


A tanév végén a nyári ügyeletben volt 1-2 nap, amikor délután lehetett bent mesézni.

2022. szept. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
ha otthon se néz soha és tudatosan kerülitek a tv vagy egyéb média fogyasztást akkor értem miért probléma, ha otthon is néz, ráadásul kontrollálatlanul bugyutaságokat, akkor vihar a biliben kategória.
2022. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Népmesével nem lenne bajom de olyan tartalmat néznek ami nem nekik való. Pl streamer, youtuber embereket, kihívásokról videókat.
2022. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Előfordult, de nem napi szinten. Sokat voltak kint az udvaron illetve a közeli játszótéren, rendszeresen kreatívkodtak valamit, de ha nagyon rossz idő volt, vagy összevont csoport, akkor volt mesenézés is néha.

Gyerekfilmeket néztek inkább, nem mesét (3.-4.-esek voltak).

2022. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!