Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Osztály szintű "testkép"...

Osztály szintű "testkép" zavarral mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Hetedikesek és aki eszik azt cikizek a lányok. Folyamatosan a fogyókúra, edzés vegánság a téma.

Nagyon durván bántják is egymást. Neten, a suliban mindenhol. Van egy keménymag, lányok fiúk akik rászállnak a többi gyerekre.

A gyerekem itthon sem mer enni, hogy fogyjon..

De olyanokat csinálnak hogy energia italt isznak csak a suliban. A múlt héten már elektromos cigi is előkerült. Ezzel menőznek, aki nem csinálja szekálják.

Az osztályfőnök is hibás ebben, fiatal, nem bír velük. Volt már védőnő is de mintha a falnak beszélt volna.


2022. okt. 18. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, én kivenném ebből az iskolából. Még épp időben van, jövőre 8.-ban már a továbbtanulásra kell koncentrálni, nem a fogyókúrára.

Fejlődő szervezet, vissza nem fordítható károkat is okozhat ennyi idősen a nem megfelelő tápanyag bevitel!


A többi gyerekkel nem tudsz mit kezdeni, de a sajátodat megmentheted.

2022. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Isten hozott 2022-ben ahol az ön-és világképet a social media irányítja és szabályozza.

Mit tudsz tenni? Ha ennyire szar a helyzet akkor másik iskolába íratás, és pszichológus.

2022. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem beszélve a figyelem- és koncentráció zavartól, amit az elégtelen kalóriabevitel okoz.
2022. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos sok helyen van ez. De nem csak a kissé “testesebb” gyerekeket bántják. Az én 7-es kislányom nagyon vékony alkatú. Őt ezért csúfolják. Sokat panaszkodik miatta. Hogy mit lehet tenni? Nem tudom. Az a gond, hogy nem csak az iskolában van ez, hanem mindenhol. És amíg ezt látják, hallják a gyerekek a felnőttektől, addig ez nem fog változni.
2022. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez olyan elszomorító. Az én kislányom még kicsi (2,5 éves), de előre félek ettől.


Sajnos engem is bántottak kiskoromban, pedig igazán ok nem volt rá. Viszont ennyire durva azért nem volt, később már tudtam kezelni ezeket és megvédeni magam


Ami most megy, az viszont már minden határon átmegy. Nem is tudom, hova lenne érdemes íratni a gyereket, mégis milyen iskolába...


Na, de hogy a témához is szóljak, én a helyedben keresnék neki más sulit.

2022. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarod hogy a gyerekednek durva testkep zavara legyen azonnal vedd ki az osztálybol. Villámgyorsan. Sajnos ha az osztályfőnök nem bír velük nem lesz jobb a helyzet. Semmi nem ér annyit mint a gyermekem testi és mentális egészsége.
2022. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Elvinném a hibbantakat egy kórházba, ahol 30 kilós anorexiásokat kezelnek.
2022. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Erős erzekenyites, edukacio kell ezeknek a gyerekeknek. Dietetikus előadása, mi is a helyes táplálkozás


Anorexiásról dokumentumfilm


Akár meghívni egy volt beteget hogy tartson előadást


Ki is veheted a gyermeked a suliból de sajnos ez egy olyan probléma hogy attól még kezelni kell osztály szinten is, mert lesz akkor 30 étkezés zavaros tini a világban a sok sok többi mellett

2022. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Keressetek meg egy erre a témára specializálódott dietetikust és hívjátok el előadást tartani. Ha kell, privátban ajánlok.
2022. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Először is az elektromos cigi illegális, ezt bejelenteném. Aztán suli váltás meg most,de ha ez nem lehetséges akkor osztályt is lehet váltani. Nekem is ez volt amikor bántottak,mindenképp igazgatóhoz kell ez esetben fordulni.
2022. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!