Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mashol is jan 9-én kezdődik...

Mashol is jan 9-én kezdődik majd a suli és kapásból szabadsággal kell indítani a munkahelyeken? Vagy van ügyelet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 17:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ügyelet, pont az a lényeg, hogy ne kelljen fűteni. Annyit esetleg el tudok képzelni, hogy egy városban vagy kerületben összevont ügyeletet tartanak majd egy kijelolt suliban, de nálunk erről nincs még szó.
2022. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Homeofficeos idokon vagyunk túl, valamit majd kitalalnak a munkahelyen ismét hogy ezt kezeljék
2022. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Majd megyünk melegedni a Karmelita kolostorba ha kirúgnak a nagyon okos találmányaik miatt.


Drága gazdag honatyáinknak észre kéne venni nem mindenkinek futja bébiszitterrel főleg nem ezer forintos kenyér ár mellett.

2022. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%
Ha korábban kezdődne, akkor meg őszi szünetben kellene szabit kivenni.
2022. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lesz ügyelet 5 intézmény helyett 1 lesz nyitva, 3ovi 2 bölcsi.

Sokan megoldják, bölcsinek elég lesz 1 szoba, ovinak 2-3

2022. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Őszi szunetben ugy tudom van ügyelet. Nem?
2022. okt. 27. 17:53
 7/40 anonim ***** válasza:
27%
Őszi szünetben hova tetted volna a dedet? Na pont ugyanoda teheted januárban is. És igen, szabadsággal is lehet kezdeni az évet, abban mi a probléma?
2022. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy vicces ez az ellenállás meg negatív hozzáállás egyes szülők esetében. Ha még nem így lenne megoldva, akkor meg azon nyavalyogna az összes, hogy miért kell a gyereknek 18 fokban ülni az iskolában...
2022. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
40%
Annyira unalmas már ez a hisztis vergődés a kemény 3 nappal hosszabb téli szünet miatt. A gyerekedet pont ugyanoda fogod tenni, ahova az online oktatás alatt tetted, meg akkor, amikor tavaly az osztályát időnként karanténba zárták. Ha annyira iszonyatosan fontos ember vagy, hogy a munkahelyed három napig nem tud nélkülözni, fogadj fel erre az időszakra bébiszittert.
2022. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Őszi szinezben ugy tudtam van ugyelet!

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__iskol..


Es új munkahelyem van. Elso kerdes volt az interjun szinte hogy mennyit hianyzok majd. Á, én semmit..

2022. okt. 27. 18:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!