Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tik mit tennédtek .ha a...

Tik mit tennédtek .ha a gyetekd rajz és technikai világát szétszedik? inkább hogy megsemmisülne?

Figyelt kérdés

Nincsen techinka ma jött haza a gyerek( nagy ujsággal )

"nem nagy volt az a ujság "hogy többé nem lesz technika mert ugye mütik a embert és hát ugye helyette biologia


Na ne is beszéljunk rajzról .a Rajz az ugyan ez volt hogy erre a következö évben nem lesz rá szükségem mert helyette matek lesz és 10.000 ft ért vettem meg temperát vizfesték hb ceruzát nem

Szines ceruzát kért hanem ezt a (vizzel mázgálható szines ceruzát kellet venni )

Papírt különbözö minöségü és méretüt

kivagyok lelkileg tesileg is!


Tik nem?


Én 92születésü vagyok en még kapáltam a kertbe volt még kert meg aradtunk kötöttünk horgolunk fiuk meg aát fürészeltek meg leveleket gyüjtöttek


Anya meg azt mondja hogy ö még nyáron még kapált is gyakorlat(nem tábor volt ) pénz is kapott érte 7 osztályba 7 osztályról beszélek ? Érted?


Élményröl beszélek hogy kint lehet és nem magol !


2023. jan. 22. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Légyszíves menj vissza az iskolába és tanulj meg magyarul.

Borzasztó zagyvaságot hordtál itt össze.

2023. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

figyi ugy van magyarból hogy húznak betüt és felelnek és nem az a baj hogy felelnek hanem 4x1 naponta van ora hogy tanulja meg a gyerek az anyagot 1 nap alatt

Hát hogy? Sehogy most meg mind az 5 naponta lesz vele órája

10 egyest begyűjtőttünk ha nem 20at

hogyan?

2023. jan. 22. 00:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak troll vagy.

Ilyen szülő mellett szerencsés a gyerek, hogy inkább tanulhat, mert tőled biztos nem fog semmit.

Még azt csak-csak megértem, hogy lelkileg kivagy, mert el lett költve a pénz és végül nem kellenek az eszközök… na de testileg? Mitől?

Az meg hogy te ‘92es születésűként iskolában kapáltál meg arattál megint egy vicc kategória. Max a legutolsó falu utáni kis tanyai iskolában, de azt se oktatás helyett.

De szar, hogy az iskolában tanulni is kell, de ez már csak ilyen. Sajnos rólad süt, hogy csak az élmények miatt jártál, mert már az elsőben tanult helyesírás sem megy. Na meg aztán a kapálás k.rva nagy élmény lehetett.

2023. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben máshova tenném a billentyűzetet, mert még baj lehet abból, hogy valaki állandóan rákönyököl meg tenyerel és ilyen random betűsorokat ír a képernyőre.
2023. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád képest még úgy is feltűnően művelt lesz a purdéd, ha átiratod a faiskolába
2023. jan. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

nálad idősebb vagyok joval de nålunk nem volt ilyen már ålltalånosban hogy kapålni vittek stb olyan volt tecnika órån barkåcsoltunk .

elhiszem hogy boszanto mikor megvetetik dråga eszközöket azt kiderül semmit nem csinálnak vele tanėvben mert beteg lett tanår .


de amit te itt össze írkáltál annak se füle se farka .menj aludni inkább .

2023. jan. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is 80- van születtem, de nem kapáltam sehol.
2023. jan. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én meg 98-as és megyei jogú városban kapáltunk, mert az 1500 fős általános iskolának volt egy óriási technika kertje, ahol még lovak is voltak. :) Kéthetente volt dupla technika és tavasztól ősz végéig (kiv. nyári szünet) oda jártunk. Ma már jégcsarnok van a helyén.
2023. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

87-es vagyok, falusi iskola volt, és valóban volt technika kertünk, de emlékeim szerint ha 1x 2x voltunk ott.

Amúgy meg ökörségnek tartom az egészet. Senkinek nem kötelező otthon a konyhakert, akinek meg végül lesz, majd belejön azoknak a növényeknek a gondozàsàba, amiket ő ültet. Akinek meg nem kell, annak nem lesz. Fölösleges így tolni ezt az egészet. Már az én iskolàs koromban is ökörség volt.

2023. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
'84-ben születtem, de mi technika órán színes papírt vagdostunk meg vécepapírgurigára ragasztóztunk grízt, miközben a tanárnő a katedrán lancdohányzott.
2023. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!