Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kinézhetik a gyereket az...

Kinézhetik a gyereket az osztálytarsai csak azért mert márkás,drága ruhái vannak? Ha igen,akkor miért?!

Figyelt kérdés

Gucci

Guess

Ezeket a márkákat kedveljük.


2023. febr. 7. 19:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Cipő

Táska

Is ebbe a márkába

2023. febr. 7. 19:04
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Észre se veszik.
2023. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha Gucciban járatod iskolába, akkor igen, nagy eséllyel néznek rá furcsán. Jó hír viszont, hogy ha elég nagy lesz, lesz rá esély, hogy magától választ iskolába való ruhát, a barátainak pedig majd megmagyarázza, hogy az ő szülei se normálisak, csak másképp, mint az átlag buggyantak.
2023. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát 8-9 évesek biztos fel sem ismerik ezeket a márkákat.


A Guccival meg inkább kiröhögik, ha kamasz, mert az cikinek és ízléstelennek számít már régóta.

2023. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ h milyen korosztály. A 7 évesemnek fingja nincs a márkákról és arról h milyen árban mozognak (maga az érték fogalma is csak most tisztázódik benne)

A kamasz keresztlányom max kiröhögné mert azt hinné hogy h koppintás csak menőzni akar (tehát gáz) mert biztos h nem ismerné fel h eredeti (mi már csak ilyen prolik vagyunk 😅)

2023. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Végzős a lányom

Magának vásárol már

Csak úgynezki összevonják őket egy másik oszályal ahol nemépp a legkedvesebb diákok vannak.


Nekünk ízléses. Kérem aki csak a márkát tudja kritizalni inkabb ne írjon semmit. Köszönöm.

2023. febr. 7. 19:19
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Hát amennyiben pont ugyanolyan rátarti és beképzelt, mint a kedves szülője, akkor jó eséllyel kinézik majd és meg is érdemli.
2023. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem a márkát magát kritizáltam, csak megjegyeztem, hogy cikinek számít.
2023. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom a gucci már rég kiment a divatból...eer éve nem láttam sehol
2023. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Írasd magán suliba, probléma megoldva.
2023. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!