Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért nem mehetnek be a...

Miért nem mehetnek be a szülők az iskolába?

Figyelt kérdés

Covid alatt kezdett a lányom, akkor még meg is értettem. Most már nem igazán.

A mi időnkben anyuék bejöhettek értünk, beszélhettek a tanárral.


2023. márc. 7. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem akarják, hogy minden szülő ott tobzódjon. Egyre elvetemültebbek ma már a szülők, simán minden szirszarért előveszik a pedagógust, senkinek nincs erre szüksége.

Aki akar, az amúgy bemehet, lehet időpontot kérni, de ez is egyfajta kontroll már.

2023. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
82%
A szülők miatt. Nem normálisak egyesek.
2023. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:

Hát jah, időpontot azt lehet. Ha meg sürgős, vagy a napi dolgokról szeretnék érdeklődni, akkor majd havi egyszer a fogadóórán. A pénzt is úgy küldözgettem tavaly az elsős gyerekkel, volt hogy el is hagyta a borítékot.

Elhozni megint egy tortúra. Kijönni nem jöhet. Én be nem mehetek. A portás is kiküld. Aztán próbálom telepátiával megüzenni a tanárnak, hogy itt várok kint a fél éves kicsivel, mert valahogy mindig elfelejtik, hogy egy órakor viszem haza.

2023. márc. 7. 13:44
 4/75 A kérdező kommentje:
De mi az hogy a szülők miatt? Basszus, egyelőre az éb gyerekem van ott, akihez csak van némi jogom
2023. márc. 7. 13:45
 5/75 anonim ***** válasza:
71%
A jogait mindenki tudja, bezzeg a kötelességeit... Pont ezért nem lehet. Hogy nem érted meg, az a te saját önismereti munkád hiánya.
2023. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

Mit kellene megértenem? Hogy 15-30 perceket várok, mire valakinek eszébe jut, hogy a gyereket kiküldje? Holott ők kérték, hogy ilyenkor vigyem? Persze mobiltelefon nem lehet a gyereknél, hogy legalább vele beszéljek.

A gyerek osztályfőnökével hetekig nem találkozom. Pedig problémás gyerek, kellene a kontakt.

2023. márc. 7. 13:50
 7/75 anonim ***** válasza:
93%
Az lenne a normális, ha a gyerekeddel egész nap foglalkozó pedagógussal tudnál váltani egy pár szót, megnézhetnéd, milyen körülmények között tanul meg ilyenek. De - szerintem elsősorban a tanárok túlterheltsége miatt - erre általában nem adnak lehetőséget, nincs rá kapacitásuk. Szerintem jelenleg nem annyira tudsz tenni ez ellen.
2023. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
32%
És ránéztél már mitől lett problémás?
2023. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

Nekem nem is kell hogy órákat beazélgessünk.

De mondjuk az is jó lenne, ha meg tudnám nézni, elpakolta-e a könyveit. Figyelemzavaros, nem mindig hozza haza, ami kell. Sokszor emiazt nem készít házit. Bent hagyja a ruháját. Múltkor benti cipőben jött haza. Télen.

2023. márc. 7. 13:54
 10/75 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mitől lett problémás? Autista
2023. márc. 7. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!