Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Alsós korában féltetted ettől...

Alsós korában féltetted ettől a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Emeletek vannak az iskolában és iszonyúan félek,hogy kihajol a és leesik :( Van ilyen galéria szerű rész, ott van egy kis korlát de mi van ha kihajol azon vagy meglökik? Tisztára kivagyok tőle..
2023. márc. 11. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2023. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Nalunk is anno ilyen volt az iskola, soha nem esett le senki. A gyerekek nem hulyek.

2023. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Van baj, de nem a gyerekkel. Anyucinak lenne szuksege egy jo pszcihiaterre mert paranoid szorongasai vannak.
2023. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
32%
Egy picit szelídebben fogalmaztam volna, de ugyanez jutott eszembe, mint a 3-asnak. Lehet, hogy neked ért így véget egy korábbi életed, azért félsz tőle. Van olyan, hogy regressziós hipnózis (de csak olvastam róla).
2023. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Utoljára 2,5 évesen féltettem a nagy kanyargós csúszdán. De nem amiatt, hogy kiesik, hanem hogy valaki hátulról jól megtolja.


De az iskolában az emelet miatt? Ez eszembe sem jutott sose.

2023. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, egyebkent a legtobb letezo iskola emeletes. Mikor hallottal olyat, hogy valaki is kiesett ?
2023. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha lefotóznám milyen,talán ertenétek. Mondjuk tény,hogy még nem esett ki senki.
2023. márc. 11. 23:48
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Szoval uristen le kell fotozni mert remiszto, mondjuk soha nem tortent semmi de akkor is es mi lesz ha megis PONT a te gyerekeddel es meg is fog serulni mert biztos hogy pont akkor maszik at amikor nem figyel oda minden tanar csak 4 es nem tudjak elkapni es leesik es bele is hal de persze sose volt ilyen de mi lesz ha megis...


Kerj segitseget, szakembertol, igy nem lehet elni.

2023. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk az alsósak fel sem mehetnek az emeletre
2023. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Na ezért nem lesz nekem gyerekem… szorongoknak nem szabad…

Mi lesz ha 16 évesen bulizni megy? Mert ott aztán minden szar megtörténhet….

2023. márc. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!