Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért olyan hatalmas baj ha a...

Miért olyan hatalmas baj ha a lányom kiengedett hajjal megy suliba ?

Figyelt kérdés
Ápolt szép neki
2023. ápr. 14. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem baj.
2023. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Mert kell valami, amivel a tanárok kiélhetik a komplexusaikat és uralkodhatnak a diákokon. Túl egyszerű lenne az élet, ezért ki kell találni értelmetlen dolgokat, amibe bele lehet kötni. A köröm és hajfestés is pont ilyen. Pár év s abba is belekötnek, hogy milyen színű bugyi van a gyereken, meg hogy az eredeti haszíne szőke, míg másnak barna.
2023. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy belelóg a szemébe, nem tud tőle koncentrálni ha állandóan azt kell tűrögetnie a füle mögé.

Ebédnél belelóghat a levesbe, testnevelés órán pedig balesetveszélyes.

2023. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
1987-ben kezdtem az általános iskolát, alsó tagozatban mindig copfozni, vagy fonni kellett a hajamat, kiengedve nem hordhattam, mert szóltak érte a tanárok. Azt hittem, manapság már nincs ilyen szigor az iskolában.
2023. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

4!


Manapság is ugyanúgy a szemébe lóg íráskor...

2023. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Mert írás közben belelóg az arcába, szemébe, a füzetre.

Az eszedért nem fognak ellopni, az biztos.

2023. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
A szemébe lóg, zavarja íráskor, folyton igazgatni kell
2023. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, hogy ezt a "szemébe lóg, zavarja íráskor, folyton igazgatni kell, belelőg a levesbe" dolgot se gyerekként, se felnőttként nem tapasztaltam, pedig egyetemistaként még úgy is tormáztam. A tanároknak is mindig ki volt engedve és ők se tapasztaltak valahogy ilyet. Sőt, anyám pl kiengedett hajjal dolgozik 30 éve, pedig varrónő.
2023. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
8nekem is mindig ki volt engedve a hajam, imádtam, de mégis zavart az írásban. Torna közben ha hosszú a hajad szintén kihívás lehet a dolog
2023. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Ismeritek a hajgumit? És tudjátok, hogy hordozható? Simán tud magával vinni egy hajgumit és tesin felköti, ha pedig zavarja, akkor szintén felköti.
2023. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!