Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen viszonyotok volt...

Milyen viszonyotok volt oviban és iskolában a többi anyukával és élményetek az szmk-ról?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semleges volt, az SZMK-nak meg sosem láttam értelmét
2023. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ovis a kisfiam, 2 anyuka csinálja az SzMK-t és én nagyon elégedett vagyok velük. A legkedvesebb kezdeményezésük az volt, hogy az ovispénzen felül (ha a család anyagi helyzete megengedi) fejenként 500-1000 forintot adjunk és akkor kicsit megdobják a gyerekek ovis karácsonyát. Mindent ők intéztek, szereztek be. Egy társasjátékon kívül üres lett volna a fa alja, így viszont rengeteg játék várta a kicsiket. Az óvónők is teljesen meghatódtak.

Ezen felül csak a csoportpénzt szedték és semmi mást nem kértek. Sosem fontoskodnak. Félévente tájékoztatnak a csoportpénz állásáról és kész.

2023. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi kapcsolat nincs. Az SZMK bemegy a közös szülőire, amit elmesél a szülőin, kb. ennyi.
2023. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb anyukával a köszönőviszonyig eljutottam, 2-3 lett akivel ennél pár szóval többet is váltok ha nagyon muszáj
2023. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon jó volt a szülők közötti kapcsolat az oviban. Már 3. osztályosok a gyerekek, de mai napig összejárunk 3-4 ovis baráttal.
2023. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb anyukával jó volt a kapcsolatom, nagyon jó közösség volt. Pár anyuka nem volt annyira szimpatikus, velük csak köszöntünk egymásnak. Az SZMK-s anyukák szuperek voltak, nagyon jó dolgokat szerveztek, és mindig szereztek extra dolgokat a csoportnak, vagy az egész ovinak, pl. helyi vállalkozók adományaiból. A csoportpénzből mindig maradt év végére, aztán közösen eldöntöttük, hogy mire költsük.
2023. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönő sincs
2023. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiaim mikor iskolásak voltak akkor szmk anyukákal semmi gond nem volt mindig normális dolgokat vettek a az osztálypénzböl mikulásra is normális csomagokat kaptak a gyerekek stb.


Lányom osztályában lévö anyukával meg annyira nem és ott nem is olyan szuper dolgokat kaptak . Mondjuk lányom csak 3.osztályig járt oda abba suliba.

Aztán elköltöztünk.

2023. máj. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az szmk-s fontoskodó pcsáktól hülyét kapok. A legtöbb anyukával amúgy jóban vagyok vagy semleges.
2023. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!