Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Anyukák, ti hány éves korig...

Anyukák, ti hány éves korig viszitek magatokkal a női nyilvános wcbe a fiú gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Meglepve tapasztaltam, hogy rengeteg anyuka a 8-10 éves fiú gyermekét is berángatja magával a női wcbe, aki az iskolában gondolom én már tud felügyelet nélkül pisilni a fiú wcben.


Az még jobban meglepett, hogy pár napja egy ebbe a korcsoportba tartozó kisfiú mondta az anyjának, hogy cikinek érzi és ő a fiú wcbe menne, az anyja meg lekiabálta, és agresszíven ráncigálta a nőibe.


Bevásárló központokban, strandokon,stb látok egyre több ilyet


2023. máj. 28. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért érzem kamunak? Az erőszakos rángatás biztos kitaláció. Egy ekkora gyereknek még véletlenül se ciki az anyjával menni. Az később jön.
2023. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert az iskolában korabeli gyerekekkel megy be, itt meg vadidegen felnőtt ferfiak közé és valószínűleg a piszoár sem rá van méretezve.
2023. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A fiam most 10 éves, és nem emlékszem kristálytisztán mióta, de 3-4 éve már biztosan mondja ilyenkor, hogy neki ciki velünk jönni a nőibe. Bemegy egyedül a férfi mosdóba, és kint várom.
2023. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, de egy női wc be az sem zavar ha felnőtt férfi jön, minden ajtó be van zárva, egyedül a kézmosási technikám tudja ellesni.

Én viszont nem tudok bemenni a férfi wc be mert ott szabadon garázdálkodnak.

Még kicsi a fiam, de nem tudom meddig viszem magammal, de nem szívesen ereszteném be felnőtt wc be, sok már a beteg állat.

2023. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Engem is zavarnak a fiúk a női wcben(a nagy ovisok, iskolások mondjuk 6-9 között), a lányomat is, de teljesen megértem, hogy nem engedik be egyedül, mert tényleg undorító a férfiak nagy része. Ha annyi zaklató lenne nők közt is, nem engedném a gyerekem egyedül a nőibe se.


Szóval én megértem őket, egyedül akkor lenne oké, ha amúgy vannak bent páran, nagy a forgalom, úgy kisebb az esélye a zaklatásnak. Ha csak annyit csinál valamelyik hogy rejszol a budin és kinyitja az ajtót mert gyereklábat lát a piszoárnál vagy gyerekhangot hall, a kissrác csak hátrafordul és kész a trauma. Túl nagy a rizikó, ha nagyobb a forgalom esélyes, hogy nem lesz ilyen, akkor már mehetne néha egyedül, amúgy nem.


Egyébként a "nagy" 8-9 évesek közt is van 120 centis gyerek is, meg a 6 éves is lehet 135 centi, szóval a méretből nem nagyon tudod belőni a korát.

2023. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőibe viszem a 7 évesemet. Addig fogom oda vinni, amíg kéri, de ha bemegy a ffi wc-be majd, akkor mondani fogom neki, hogy bármi van, itt állok az ajtó előtt. És úgy is teszek.
2023. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Basszus.. és mi van akkor, ha nekem kell pisilni? A 7 éves fiam várjon meg egy bevásárlóközpontban vagy szupermarketben kint?


Amúgy simán bemegy a férfi wc-be, pl benzínkútra vagy egyéb kevésbé forgalmas helyre kb 2 éve is, kint megvárom. Na de őt nem hagynám kint ott sem, pláne nem egy Tescoban...

2023. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Öt évesnél rendben van


Nem azért zavar, mert hogy ő engem teszem azt meglátna pisilés közben.


Csak nem értem, miért neveli sok ember egyre életképtelenebbnek a gyerekét, nálunk a családban ez nem volt szokás, hogy már iskolás fiúkat is bevittek a nőibe, lányokat a férfibe.


Ha az iskolában képes egyedül elintézni a dolgát, anyuka segítsége nélkül, akkor máshol is, főleg, ha látszik rajta, hogy kellemetlenül érzi magát.


Szerintem akinek már iskolás nagyfiú létére sem hagyják, hogy elvégezze a dolgát egyedül, azt nem nevelik túl életre valónak.


Főleg, ha ő is szeretné hogy önállósodhasson, de nem engedik neki


És ennek nem értem az okát

2023. máj. 29. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Fiam 6- 6,5 évesen már ment egyedül a férfi mosdóba. Kint megvártam, nem volt gond.
2023. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 6,5 éves, nemrég szólt, hogy ő a férfi WC-ben szeretne pisilni, mert kellemetlenül érzi magát. Kint megvártam addig, utána pedig ő is megvárt engem a női mosdóban a kézmosóknál
2023. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!