Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akik tízórait, uzsonnát...

Akik tízórait, uzsonnát parkolnak a suliba, melyik uzsonnás doboz vált be és miket pakoltok?

Figyelt kérdés

Nézegettem, léteznek csodás sokrekeszes kifolyásbiztos csillióért és mindenhol kapható kedvenc mintás egyrekeszes, nem biztonságos.

Valami köztes megoldás kellene...

Úgy gondoltam, hogy szendvics mellé pakolok még egészséges nasit is, de egy próba napon akkor meg nem fogyott el a szendvics.


Következő évtől váltunk, és nem az iskola által biztosított tízórait fogja enni.


2023. jún. 3. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell kifolyasbiztos doboz. Minek? Mi folyna ki belőle? Szendvicset csinálj, az q legegyszerubb
2023. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem több rekeszest. Teljesen felesleges volt.



Kap 2 db toast szendvicset a lányom zacskóban, kulacsban visz innivalót és ennyi. Néha egy kakaós csiga vagy egy banán.


Én is tettem az elején gyümölcsöt, joghurtot, kis kekszet a szendvics mellé mivel tanuló szobás, de teljesen felesleges volt.

2023. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, nem zárható műanyag tasak + szalvéta tötéletesen bevállt 12 évig (meg az oviban is egynéhány) évig.


Kenyér/kifli.

Közöttük: margarin, szalámi, kolbász, parizer, sajt, csokikrém, lekvár.


A lekvároskenyér a kolbászoskifli mellett, külön szalvétában de egy zacskóban tökéletesen megfért. Bár erre csak az utolsó években volt szükség, addig elég volt csak az egyik.

2023. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy barátnőm által varrt "uzsonnás tasak" fantázianévre hallgató dolgot használok. Ha nagyobb étvágyú lesz és több szendvics kell, akkor majd váltok egy nagyobbra. Most nézem és a meska.hu oldalon nagyon sokféle van.
2023. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima műanyag uzsonnás dobozba teszem az uzsonnát. Ez járt az iskola táskához,elöl van neki kialakitva egy zseb a tatyin.

Ebbe almát, müzli szeletet teszek, csoki, vagy valamilyen piskóta szelet,keksz. Emellett uzsonnas táskába szendvicset pakolok,v croassont.Zsemle,kenyér, vaj, szalámi, ha kér bele zöldség.


Szerintem én túl sokat pakolok. Sok mindent hazahoz. V ő nem eszik sokat... De neki csak ebéd van,reggel és uzsonna nincs. Nem kérte, ezért nincs. Azt szerette volna ha én pakolok inkább itthon neki.

2023. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Curver smart to go uzsonnás dobozunk van, egy csomó helyen lehet venni, mi pennyben vettük pontért már vagy 6 éve.

[link]


Illetve mellé egy kisebb (amikor nem marad délutánra a gyerek, elég ez is) ikeás olcsó.

[link]

(amikor vettem úgy 3 éve, a doboz betétestül volt 400 ft alatt)


Próbáltunk mindenféle olcsó (pl pepcos) dobozt, én imádom őket, de azt sajnos nem bírták, hogy néha a folyosón repülni tanultak...

2023. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Saját gyártású mosható zippzáras uzsonnás tasakja van a gyerekeknek. Abba kerül a szendvics. A paradicsom, uborka, répa pici dobozba. Szoktak még kapni egy kis ivós joghurtot és ha edzések van, akkor uzsonnára egy kis nasit.

Mivel nálunk ehetetlen a menza, így főtt ételt is visznek a gyerekek, kis dobozban.


Külön hőtartós uzsonnás táskájuk van, ahogy a gyerekek többségének az iskolában.

2023. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Alsóban egy egyszerű Ikeás doboza volt a lányomnak. 1 nagy fakk, meg 2 kicsi. A nagyba tettem mindig a szendvicset, a kicsibe koktélparadicsomot, uborkát, sajtot, mikor mit.

Aztán felsős lett, és nem hajlandó ezeket megenni. Most már csak szendvicset kap, azt is folpackba csomagolva.

2023. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is az ikeas zold tetejut hasznaljuk.
2023. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andi80018 ***** válasza:
Nekünk elsőtől fogva merev falú uzsonnás táskánk van, amit keresztben is magára tud venni, és nem kell betenni a táskába, ha nem fér be esetleg. Most ötödikes, és ilyet használunk most is. Legjobb szerintem.
2023. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!