Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Megfelelő lehet ez az iskolatá...

Megfelelő lehet ez az iskolatáska?

Figyelt kérdés

elsős lesz a lányom, ő választotta. 90%ban kocsival fogunk járni, szóval nyilván fontos a kényelem, de ha nem borzalmasan rossz ennek a kiképzése, akkor annyira nem probléma mert sokáig nem lesz a hátán. Ami fontos lenne, hogy ha lehet, 2 tanévet kibírjon, ne fesledjen, ne szakadjon szét...

[link]


2023. jún. 10. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megfelelő lehet ez az iskolatáska.
2023. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok benne semmit, ami miatt ne bírna ki 2 évet. Én pelenkázó táskának vettem nem rég valami 5000 forintos hátizsákot, az is bírja napokon belül 2 éve, pedig van használva rendesen, mosva is viszonylag gyakran.
2023. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Csak baromi hamar koszos ledz. A suliba mondták, hogy kell táska. Én is vettem a gyereknek. Egyszer volt rajta mikor első nap bement. Miután nem kell hazahozni semmit csak a tesicuccot.
2023. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sötétebb színű valóban praktikusabb, de egyébként oké.

Hasonló felépítésű táskaja van az elsősömnek. Ugye pénteken vége az évnek, teljesen újszerű a táskája, simán jó lesz még jövőre, pedig ők naponta hordták. Hiába van pad és szekrény, naponta hazaküldtek mindig valamit. Annyi hogy az az első rekesz vicc, alig fért bele az uzsonnás táska.

2023. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

igen, a színe miatt nekem sem lenne első választás, dehát első iskolatáskája, na... :D

2023. jún. 10. 20:21
 6/9 babyboom567 ***** válasza:
34%

Nem a funkciója,meg a minősége miatt nem fogja kibírni a 2 tanévet,hanem mert extrém módon koszolódós,illetve másodikban már ciki lesz a lovacskás táska.

Nyugodtan vedd meg ,ha ez az álom táska, de készülj arra, hogy fog kelleni másik.

2023. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Bírom ez a 'ciki lesz' témát..


Ki szerint lesz ciki? Egy 8 éves gyerek szerint? Kötve hiszem..


Ha egy ilyen korú gyerek bármit cikinek talál azt max a szülő táplálta bele..

2023. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért nem veszünk elzásat, mert jövőre már nem az lesz a kedvenc. de a lovak megvannak 3 éves kora óta, azóta lecserélődött a mása, az aranyhaj meg ki tudja még mik de a lovak maradtak :)
2023. jún. 10. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, elhiszem, hogy beleszeretett a kislány, ha imádja a lovakat.
2023. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!