Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolaváltáskor hogyan léptél...

Iskolaváltáskor hogyan léptél kapcsolatba az új iskolával?

Figyelt kérdés

E-mail? Telefon?


Hogyan vagy mit mondtál arról, ami miatt váltani szeretnétek?


2023. jún. 16. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Telefonon kertünk időpontot, majd bementünk személyesen.

A valós indokot mondtam, bár a körzetesbe vittük át a gyereket, így nagyon kellett indokolni.

2023. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kellett.
2023. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen bemennék, megkeresném az igazgatót.

Maximum csak időpontot kérnék telefonon, de a részleteket mindenképp személyesen intézném.

A váltás okának az új iskola erősségeit emelném ki. Pl azért szeretném ide átíratni, mert itt franciául is lehet tanulni. Vagy, mert itt van hitoktatás.

Semmiképp nem szapulnám a régi iskolát, mert akkor problémás esetnek fog titulálni és nem veszik fel a gyereket.

2023. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit a 3-as írt, az nagyon fontos. Ezen sok múlhat.
2023. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell személyesen. Felhívod őket, elmondod, megkérik, hogy írj emailt/menjetek be beszélgetni és adják a befogadót. Van, ahol elég email, van, ahol beszélgetni is kell, van ahol próbanap is van(btmn/sni gyerekeknél)
2023. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy csináltam (volna), hogy telefonon kértem időpontot. De egyből kérdezték, hogy milyen ügyben. Mondtam, hogy gyerek iskolaváltás. Miért, költöztünk? Nem, egyéb okból. Aha, sni, btm? Sni. Köszönjük az érdeklődést, nincs hely.

Sajnos ezek nekem így szoktak zajlani, nincs is esélyem bemenni személyesen.

2023. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!