Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermeked iskolájában a...

Gyermeked iskolájában a tanárok szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2023. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Sosem kérdeztem tőlük
2023. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez általában megoszlik. Az egyik tanár minden gyereket egyformán kedvel, a másik tanár arcra megy. Ennyi...
2023. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Egy volt aki félévkor jött aki nem, őt ki is rúgták.
2023. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Főleg ketchuppal
2023. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Én, amikor gyerek voltam meg voltam róla győződve, hogy azért mentek tanárnak, hogy szivatni tudják a gyerekeket.

Ahhoz képest a fiam tanárai jóval szelídebbek. Viszont a legtöbb már ötven feletti 30 éve tanítanak, már ki vannak égve.

Nem gondolnám, hogy nem szeretik a gyerekeket, csak annyi negatív tapasztalatuk volt már, hogy elegük van. Sok a neveletlen gyerek, és sok a bolond szülő.

2023. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én meg vagyok győződve, hogy nálunk a többség nem szereti őket. Én sem kérdeztem tőlük, de minden megnyilvánulásukból kitűnik, hogy már nagyon elegük van és állandóan szivatják is a gyerekeket.
2023. jún. 17. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell, hogy szeresse. Legyen megértő, empatikus, szakmailag jó, de nem kell, hogy szeresse.
2023. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8, igaz. Nem is úgy gondoltam, hogy sajátjaként szeresse. De az empátia meg amiket írtál szerintem elvárható.

Nyilván a gyerek se legyen szemtelen, de velünk nagyon sokszor éreztették, hogy a hátuk közepére sem kívánják az egészet.

Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel, hogy ez csak a mi sulinkban "divat" vagy esetleg mindehol/sok helyen jellemző.

2023. jún. 18. 06:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére tegnap elballagott a fiam az általánosból. Sajnos nagyon nem jó tanárai voltak. Sem szakmailag, sem emberileg nem voltak jók (tisztelet 1-2 kivétel). Az a baj, hogy a normális tanárok nem maradnak a rendszerben. A ballagási ünnepségen, a szép gyerekeket kiválogatták elsőknek, a többiek hátra kerültek. De a teljes biztosítékot az verte ki nálam, hogy mindenki 3-asával vonult, azonban egy kisfiú lesérült, bicegett. A legalacsonyabb az osztályban, s legutoljára állították, EGYEDÜL, bicegve. Nekem szakadt meg a szívem. Ennyit a szerencsére VOLT osztályfőnökünkről.
2023. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!