Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Vezényelhető lesz a gyermekem...

Vezényelhető lesz a gyermekem is a következő tanévtől? Milyen esetekben? Ha nem lesz tanár vagy fűtés akkor másik iskolába küldhetik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 20:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Ki kellett volna állni az egész társadalomnak a tanárok mellett, akik nem győzték hangsúlyozni, hogy elsősorban a gyerekek szenvedik meg a változást. Most ne tessék rinyálni, viseljék a következményeket, ami hosszú távon még ijesztőbb.
2023. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
11, komolyan érdekel, milyen kiállásra gondolsz. Mert én pl kimentem a kata miatt is tavaly, most a pedagógusok miatt is, de te is tudod, ezt a rohadék brancsot nem hatja meg tiltakozás.
2023. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, mert Romániában sikerült, itthon nem. Százezer embernek kellett volna minden nap kint lenni az utcán, minden iskolában sztrájknak kellett volna lenni ez lett volna a minimum.
2023. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
13, mert Romániában képes volt a kormány meghallgatni az embereket, érveket. itt mehetsz ki, nem érdekli őket, zsigerből átnyomnak mndent, amit akarnak.
2023. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

13as, Romániában nem fidesz diktatúra van. Érdekes.....


Nem lehetne hogy csak azokra vonatkozik ez akik rájuk szavaztak?

2023. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért 60 főt hova ültet be? Én is félek tőle, hogy összevonják 2 falunak az iskoláját, már így is évek óta több tanár is hiányzik a faluból. Viszont itt olyan kicsi termek vannak, hogy nem férne el kétszer ennyi gyerek, és gyanítom, hogy a szomszéd faluban sem. Ezeket az iskolákat nem 500 gyerekre tervezték.
2023. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

11

Úgy teremtesz le itt mindenkit mintha csak tudnád h nem voltunk kint. Pedig ahogy én láttam ott rajtam kívül még voltak.

Az h Romániában sikerült, valószínűleg annak is köszönhető h nem 2/3os többség van!

2023. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy normális demokráciában meghallgatják a másik felet is. Sok tüntetés volt, se szeri, se száma. Most menjünk oda felrobbantani a Parlamentet?
2023. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
16. Úgy fogják megoldani, hogy két teremben ülnek, az egyikben oktatás folyik, a másikban gyerekmegőrzés, aztán cserélnek. Látszólag oktatás folyik, de nem. Ez konkrét, valódi példa, amelyet már az egyik iskolában belengettek.
2023. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%

Erre van igény ma Magyarországon...míg Romániába most harcoltak ki egy bő fizetésemelést, addig itthon pont hogy szétverik az oktatást.

De ez a nép meg is érdemli, ha fideszékre húzzák be azt az x-et

2023. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!