Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha első osztályos lesz a...

Ha első osztályos lesz a gyermeked, megvetted már az előírt sulis cuccokat?

Figyelt kérdés

Nekem mindig augusztusban vették még, később még már nem kellett sok új dolog, volt hogy előző évről maradt füzet, kb gimiben semmi újat nem vettünk.

Valamiért úgy gondoltam, majd ráérünk augusztusban, de már tűkön ülök, hogy beszerezzünk mindent.


A suli adott listát, most konkrétan az írószer üzletben kapható dolgokra gondolok.


Táska, tolltartó van még egyedül.


2023. júl. 13. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát ahogy magamat ismerem, én már rég bevasároltam volna 🤣 ovis még csak a lányom, de amint kaptuk a listát, már mentem is. Nem azért, hogy jajj lemaradok, csak mindig is szerettem az ilyen sulis dolgokat megvetetni a szüleimmel is 🤣
2023. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
A táskán,tolltartón,tornazsákon és kulacson kívül kb a fele van meg. A festékek, ceruzák, számoló pálcika stb van meg. Igazából már csak a füzetek, könyvborítók, papírok kellenek. A füzeteket ő választja ki, valamelyik nap elmegyünk együtt megvenni amik még a listán vannak.
2023. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindig aug. elején vettem meg, elsősnek is
2023. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Elsős lesz a lányom, már én is meg vagyok teljesen vadulva, de várok, mert szeretném, ha ez is a sulikezdésre hangolódás része lenne. De pont annyira várom, hogy mindent megvehessek a lányomnak, mint gyerekként vártam ezeket. :)
2023. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Majd augusztus 31-én.
2023. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre megy suliba, de már van pár cucc elrakva (szebb ceruzák, füzetek), kinéztem az íróasztalát és az ágyát, illetve tudom, hogy melyik márka táskáját fogom neki megvenni. 😅
2023. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Külföldön vagyunk, augusztus végén megyünk haza. Majd akkor megveszem.
2023. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyes válaszolónak (kettes vagyok): na én a mai napig imádok papír-írószer boltba járni 😂. Egyszerűen imádok ott válogatni és szerintem a fél üzletet feltudnám vásárolni 😅. A lányom is örökölte ezt, imádja a szép füzeteket, tollakat, papírokat, van már mindenféle formalyukasztótól kezdve csillámos tollig mindene. De a suliba vettünk mindenből újat, kifejezetten a sulira elrakva. A füzetekért is már bevan zsongva, hogy milyen legyen majd meg a füzetcímkék.
2023. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, soha nem vettem az évnyitóig semmit, ott a szülőin elmondják, mi fog kelleni még és nem kell 600x elmenni vásárolni, amit amúgy is utálok. És olyankor már nincs tele minden üzlet
2023. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Az iskolatáskát, tolltartót, tornazsákot már megvettük. Kaptunk listát, majd augusztusban megvesszük, ami kell. Nem kerget a tatár...
2023. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!