Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első felmérők osztályátlag...

Első felmérők osztályátlag máshol saccra? Azzal jött haza, hogy majdnem az egesz osztaly kapott kettest felmérőre nyugodjak meg.(alsóban)

Figyelt kérdés

Peldának olyat mondott hogy környezetből az volt az egyik kérdés hogy melyik volt az első ország. Anya te tudod?(hát még én sem.)

Most törődjek bele hogy ez ma egy alsó tagozat?

Hát nekem élete első kettese egyetemen volt csak..



#első felmérők
2023. szept. 12. 21:03
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Most látom a többi választ! Nagyon köszönöm!


Én a helyzettel komolyan hirtelem kezdeni se tudtam mit mivel fel se fogtam. Hogy kettes? Hogy létezhet ilyen jegy egyaltalán kis porontyok még jóformán, nem is egyetemröl beszélünk.


Csak lestem döbbenten.

Igazábol a gyereknek volt annyi esze hogy megnyugtatta önmagát azzal hogy mivel anya se tudta volna igy csaknem ö a hülye. Nem fogja fel kudarcnak. Ő alszik én meg elkezdtem rágni a körmöm éjszakára.

2023. szept. 12. 21:28
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

"Örülj neki, hogy egyáltalán van, aki "tanítja" a gyerekedet."

Szóval már itt tartunk? Mindegy a minőség, az emberi bánásmód, csak legyen tanár? Szomorú.

2023. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
78%
9-es, ki mondta, hogy csak a szülőn múlik? De ha otthon anyuci egy alsó tagozatos, év eleji rossz jegyből akkora cirkuszt csinál, hogy a saját gyerekét 14 évesen már perem-gyerekként látja, az semmiképp nem fog segíteni a gyerkőc fejlődésében. Anyu ugyanis akarva-akaratlanul átragasztja rá a frusztrációját, még akkor is, ha jót akar (mert hiszed vagy sem, én értem, hogy a kérdező aggódik és tényleg jót akar a gyerekének).
2023. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

13 az iskoláról van szó nem a szülőről.

Az iskolai rendszer,iskolai közösség,tanulmányok hatása a gyermekre,szemelyiségfejlődésre.


Ne keverj ide nevelési kérdéseket.

2023. szept. 12. 21:36
 15/38 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jól értelmezte a kérdést.
2023. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagyok és pedagógus (középfokú oktatásban). Hát ez, amit írtál, elég rosszul hangzik, eleve a felmérőt nem is szabadna osztályozni, azért felmérőt, mert félméri az előzetes tudást, vagy azt, hogy mire emlékszik a tavalyi anyagból. Vagy a pedagógus használja rosszul a felmérő kifejezést. A kérdésre viszont nem lehet, hogy rosszul emlékszik a gyereked? Eleve nem a környezethez, hanem a törihez tartozik, de töri csak ötödiktől van. Valamelyik folyómenti városállamra (Babilon?) gondolhatott a tanár? Vagy tényleg más volt a kérdés. Gondolom több kérdés is volt, érdemes lenne bemenni és megnézni a dolgozatot.
2023. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

En sem értettem hogy jön a kérdés a környezethez, igazából semmit. Haza szokták hozni gondolom haza fogja majd hozni, de a tényeken nem változtat ha megnézem sem.

Annyira várta már a nyári szünet után a sulit, a tanítókat, a társait, és "első nap" kapja a "pofonokat".

2023. szept. 12. 21:58
 18/38 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudok róla hogy lett volna felmérő bármiből is
2023. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Minden sulibamln év elején vannak pedig
2023. szept. 13. 07:00
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

12es! Igen, sajnos itt tartunk. Sőt! 15e és 29e között még felmondhatnak azok, akik nem akarják aláírni a statusztorvenyes szerződéseket, de nem esnek el a végkielégítéstől. Csak figyelj!

Környezethez hozzászólva: sajnos sok tanmenet és tankönyv nem életszerű és nem korosztalynak megfelelő. A kornyezetet játékosan, tapasztalati úton kellene tanítani. Erre a mai oktatás nem nyújt lehetőséget. Környezetből kettest lehet szerezni, de nem értek vele egyet, hogy osztalyozzák... főleg nem ilyen témakoroket. Tavaly hagytam el a pályát, alsós tanító voltam 17 évig, a negyedikes gyerekemen is láttam a kínlódást, kegyelméből lett négyes. És egyáltalán az sem zavart volna, ha hármas lesz.

(Másodikban elméletileg csak második félévig szöveges értékelés van, persze van, aki már elsőben is odabiggyeszt egy érdemjegyet. Sajnos unokahúgomnak azóta nincs normális önértékelése, mert ő akart és nem tudott hármasnál jobb lenni. Na, ezekkel nem tudok azonosulni.)

Ebből a kettesből nem érdemes nagy gondot csinálni, főleg, hogy hozzátette, hogy a többségnek ilyen lett. Szegények...)

2023. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!