Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Témazárót meg irathat egy...

Témazárót meg irathat egy olyan tanár ami nem a témazáró tantárgyára van szakosodva?

Figyelt kérdés

dec. 10. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
A mai helyzetben? Akár a takarító is megírathat. Nem ő fogja javítani, csak felügyel.
dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Sok vizsgánál jelen sem lehet a tanár, aki tanítja vagy adott szakos. A tanár csak felügyel.
dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

1.

Óh, dehogynem, még javíthatja is simán.


Amúgy kérdező, leírhatnád, mely tárgyakról van szó.

dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne írathatná meg?

Ha a szaktanár javítja, akkor teljesen mindegy, ki ül benn a teremben. Én helyettesítettem is már úgy hatodikban matek órán, hogy alsós tanító vagyok de meg kellett íratni egy tz-t velük. A kolléga sokáig volt kórházban, elküldte, kinyomtattam, megírták, elzártam a kolléga fiókjába. Mikor jött, javította, beírta.

Alsóban mondjuk én nem nagyon hagynám másra, ott azért fontos, hogy ki van velük. Érzelmi szempontból főleg, de lehet olyan kérdés is, amit meg kell beszélni.

dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze. és javíthatja is, hiszen van megoldókulcs. ha tud írni-olvasni akkor meg tudja oldani.
dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ma, Magyarországon az is csoda, ha az órát szaktanár tarja. Ők is ugyan úgy leadják az órát, megíratják, kijavítják, osztályozzák (ismerek olyan iskolát ahol a biológiát egy magyar-történelem szakos tanárnő tartja, mert nincs biológia szakos tanár az iskolában). Van megoldó kulcs is, de általában próbálnak jól felkészülni ők is, tudják mit lehet elfogadni, mit nem.
dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDD


Most ez komoly? Szerinted szakos diploma kell ahhoz, hogy egy dolgozatot kiosszon az illető?

Ilyen adott órán helyettesít a tanár, tehet bármit: taníthat, feleltethet, füzetet osztályozhat stb.

dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából a barátom kérdése volt ez és Magyar Nyelv vagyis Nyelvtanról van szó.

(Osztály társam szerint csak azonos szakos tanár irathatja meg)


amúgy és is baromságnak gondolom amit mondott.

dec. 10. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Odaadta neki a tanár a tollbamondásra szánt szöveget, meg a megoldandó feladatokat. A feladatokat kiosztotta, a szöveget felolvasta. Ha tud olvasni, akkor ugyanúgy meg tudja íratni a dolgozatot.

A barátod tök debil.

dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!