Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Csak szerintem felháborító,...

Csak szerintem felháborító, hogy már második, harmadik osztályban megy a stréberezás?

Figyelt kérdés
Ráadásul hagyják, hogy egy hetedikes, nyolcadikos gúnyolja a kisebbet, mert másodikban, baszki másodikban kitűnő.
dec. 11. 14:13
1 2 3
 1/27 Derjaderja ***** válasza:
89%
Szerintem mindegy, hogy felháborító-e, egyszerűen az élet adta kihívások egyik eleme megtanulni szimpatikusnak is lenni a jó teljesítmény mellé és/vagy jól kezelni a kritikát.
dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
23%
Már elsőben is ment! Engem is utáltak az osztálytársaim, mert én voltam a legjobb tanuló. Nagyon meghatott a véleményük, én már 3 évesen olvastam, más meg még 50 évesen se tud. :D Itt is van belőlük szép számmal. Nem tekintem őket embernek.
dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az nem életadta kihívás, hogy egy 100 kilós nyolcadikos gúnyol, zaklat egy másodikost, mert kitűnő. Ez iskolai zaklatás.
dec. 11. 14:32
 4/27 Derjaderja ***** válasza:
98%
Stréberezést kerdeztél, nem zaklatást. Utóbbit jelentsd, ez nyilván nem normális, de mi ennek a háttere? Hogy kerültek kapcsolatba?
dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez neked nem zaklatás? Kézilabda szakkörön. Egyébként egy épületben vannak.
dec. 11. 14:46
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Jelezd az edzőnek, iskolában az illetékes tanárnak. A gyereknek meg mondd, hogy amennyire tudja, szóban védje meg magát. Amúgy a stréber szerintem nem durva jelző. Mármint rám is mondták, de mind irigy volt. Ezt mindenki tudja....
dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Derjaderja ***** válasza:
86%

Te tudod, hogy az-e. Mi csak azt tudjuk, amit írsz. Az első kérdésed kevésbé tűnt zaklatásnak. A 100 kilós gúnyoló-zaklató inkább.

Te tudod mennyire súlyos a helyzet.

A kitűnőket mindig is ugratták, stréberezték, aki cuki volt és jól kezelte, azt szeretettel, aki fenn hordta az orrát, azt utálattal. Ez még önmagában nem zaklatás. Az adott helyzet lehet az, Te ismered mi történt.

dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, nálunk pont fordítva volt. A jó tanulókat senki nem szekálta, a rossz tanulók "élveztek" lenézést.
dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom milyen iskola ez, vagy merre az országban.

Nálunk ilyen nincs.

Nálunk a gyerekek és a tanárok is ösztönzik egymást, rengeteg lehetőségük van a gyerekeknek,az egész általános iskola családias. Mi szülők is szeretünk résztvenni egy egy projektben. Nálunk van érzékenyítés is.

Az a gyerek ahol másokat föleg kisebbeket bánt, nagy valószínűséggel oda haza ő az akit bántanak.


Én csak egy dolgot nem értek, egy 8. gyerek honnan tudja hogyan tanul egy alsó osztályos évközben? 🤔

Szóval kövezz meg, de szerintem ez egy rossz provokáció.

dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Zaklatók és gúnyolódás bármiért minden közösségben van, ezt tudni kell megtanulni kezelni, illetve ha olyan szintű, szólni kell a tanárnak. Mi innen nem tudjuk megoldani, hiába vagy jogosan felháborodva.
dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!