Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hallottatok már olyat, hogy...

Hallottatok már olyat, hogy egy gyerek egy tanévben kétszer is vált sulit?

Figyelt kérdés

Tehát hogy egy évet három különböző iskolában jár ki?


Ilyen létezhet?


jan. 10. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még, de létezhet. Pl ha a szülőknek munka miatt sokszor kell költözniük.
jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nőverem fia pont ilyen. Mind a 2 szülő rendőr, és áthelyezték őket.


De cigóknál, meg betegeknél is előfordul.

jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt osztálytàrsam tanàrral kapcsolattos problèmàk miatt iskolàt vàltott màsodik osztàly első fèlèvènek vegèn. Az ùj iskola sem jött be, vissza akartàk hozni. Igazgató nem vette vissza, mert ,,az iskola nem àtjàróhàz". Nem tudom véglegesen akartàk-e visszahozni, vagy csak amìg keresnek màs iskolàt. Vègül àtvittèk egy harmadik iskolàba, mèg abban a tanèvben. Az bevàlt, oda jàrt nyolcadikig, ès a hùga is.
jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És olyan miatt, hogy nem tetszett a gyereknek az osztály?
jan. 10. 18:37
 5/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
jan. 10. 18:38
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

4.-re. Ez nem kívánságműsor! És ha a lakásod nem tetszik neki? Vagy a város? Vagy tengernél akar lakni, vagy Japánban, mert látott egy anime sorozatot?

Tanulja meg, hogy xopás az élet!

jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os. Én csak érdeklődöm, mert hallottam egy ilyen sztorit a munkahelyemen, de nem hiteles a forrás és érdekel. Nem kell egyből ilyen megkeseredett válaszokat írni.
jan. 10. 18:46
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek durvábbat is, nagyon problémás gyerekük van, elsőben félévig, tehát januárig 4 iskolát járt meg, utána harmadikig végigvitték a város összes iskoláján, ahova hajlandók voltak felvenni. Végül a legelsőbe került vissza, mert az volt a körzetes, de akkor meg a normál gyerekeket vitték el a suliból a gyerek miatt. Most már csak egy osztálynyi maradt.
jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De durva.
jan. 10. 19:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 9.-ben 3 különböző iskolába jártam. Először egy olyan szakra vettek fel, ami egyeltalán nem érdekelt, de azért elkezdtem. Még félév előtt váltottam, mert nem akartam azt tanulni ahova felvettek. Tanév vége előtt pedig családi okok miatt kellett az ország túlvégére költöznünk, végül ott is érettségiztem.


De amiatt, mert nem tetszik a gyereknek az osztály... Első alkalommal is ezért történt a váltás? Miért nem tud beilleszkedni, nem lehet, hogy csak több idő kell neki? Mi a garancia arra, hogy az új helyen jó osztálya lenne?

jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!