Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi lesz alsós gyereked a...

Mi lesz alsós gyereked a farsangon?

Figyelt kérdés
jan. 12. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A harmadikos flamingó, az elsős kalóz. (a kisebb is lány)
jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Skye. Maszk is van hozzá, ott van a kezében.

jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csokoládé 😁 ő kérte
jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak beöltözni, csak csoportosan az osztállyal a fellépésre, idén az egyik Luigi, a másik hupikék törpe lesz
jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
pillangó szeretett volna, elsős. szülőin meg közölték, hogy kollektív beöltözés van a suliban, hangyák lesznek. előtte nap rendeltem meg a pillangót...
jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kőszi
jan. 13. 07:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém negyedikes es Blackpinkbol lesz egy koreai enekesno. Vehetem a fekete bor cuccokat. Mar tavaly is ciki volt a hercegno es trsai. Kb kirohogtek oket, aki ilyenben ment :/ halloweenkor vampir volt es az volt a leggyengebb,mindenki kb Jokernek Harley Quiennek es sorozatgyilkosnak oltozott muverrel basebal utovel. En nem tudom milyenek ezek a szulok. De nem akarom h megint sirva jojjon haza a cikizes miatt igy mi is beallunk a "menő" vonalba.
jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 14. 05:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly volt a "menő" jelmez divat, mindenki szuperhős meg ilyen Wednesday és társai lett másodikban, ő meg Griffendéles lett seprűvel, üsttel, varázspálcával, bagollyal, mindennel egyben, de magától, fogalmam sem volt, mások mik lesznek. Idén szerintem mosómedve lesz, vagy Griffendéles megint(új iskola), de már kacérkodunk a szójátékos jelmez gondolatával is(kar alá bé:).
jan. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kartonból volt a csoki 3 kérdezem?


Kartonból kiszinezett telefon az volt tavaj

jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!