Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Budapesten keresek felső...

Budapesten keresek felső tagozatos váltásnál jó általános iskolát. Írnátok párat? Többi lent..

Figyelt kérdés
Budapesten érdeklődnék felső tagozatban való váltásnál tud e valaki jó sulit ajánlani ami nem erős, de jók a tanárok, emberségesen bánnak a gyerekekkel. Esetleg ahol van felzárkóztatás, korrepetálását való lehetőség. Belsőbb kerületek érdekelnének. Gondolom így év közben nem célszerű a váltás. Jövőre 5.- es lesz.

jan. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit kintebb van, de nagyon jó a Rákospalotai Meixner Iskola.
jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Felzárkóztatásra? Én megpróbálnám a Kaffkát zuglóban, az Álmosnak is jó a híre, de az Erzsébetvárosi kéttannyelvűnek is vannak gyengébb osztályai, meg kb erős iskolát lehet a legnehezebben találni, főleg felsőben, majdnem mind gyenge.. 11. kerületben a Kevesuli is gyengébb.. szóval nem tudom, mire gondolsz "gyengébb" alatt, nem hiszem, hogy speckó sulit szeretne bárki a gyerekének, mint a meixner pl, vagy a waldorf, ott szinte semmit sem tanulnak és nem is akarnak senkit felzárkóztatni. Valamennyit tanulnak a montessoriban is, de az is nagyon, nagyon kevés egy sima általánoshoz képest, egy erősebbhez képest meg kb semmi.


Ingyenes korrepetálásért keresd a prevenciós központot a 13. kerületben, vagy az egyszülős központot, segítenek a gyereknek ingyen/minimális összegért.

jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az nagyon nem esik útba, inkább belváros kene, Rákospalota az messze van tőlünk.
jan. 14. 15:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan gyengére gondoltam, de pl van amelyikről hallottam, hogy pont a felső erősebb.
jan. 14. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

A felső sok helyen erősebb, hogy felkészítsék a gyerekeket a felvételire, azért nem árt.. de ha ilyet hallasz, az azt jelenti, hogy az alsó irtó gyenge és a felsőt is éppen csak felhozzák valamilyen szintre.


Az erzsébetvárosi az pl kertész utca 7. kerület, nagyon gyengusz az az osztály, amelyik nem a kéttannyelvű, de ki keres ilyet? Inkább hozd szintre a gyereket az egyszülős központban meg más korrepekkel.

jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk van tanár az nem gond, de ha elviszem mi lesz? Ezen aggódom..nem tudjuk megoldani a logisztikat.
jan. 14. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom nem tudom mi a gyenge és az erős..:( Fogalmam sincs. Nekünk nem gond ha fizetni kell a korrepetalasert, de egy új suliban mi a garancia, hogy lesz is?
jan. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!