Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek ha a gyermekem...

Mit tegyek ha a gyermekem osztalyfőnökével nem jövünk ki? Többi lent..

Figyelt kérdés
Nem együttműködő. Elfogyott a türelmem. A megbeszélés nem hozott eredményt, lekezelő módon beszélt. A gyerekről ugyan leszállt, viszont velünk arrogáns, kötekedő. Konkrétan belénk állt, személyeskedik. Direkt másképp emlékszik mint ami elhangzott a megbeszélésen. Meghazudtol. Konkrétan kipécézett minket. A felettese mindenről tud, maga mellè állította. Egy jól működő osztályból problémás osztályt csinált. Nem szeretném ebbe a közösségbe járatni a gyermekem már. Mi a teendő? Most már inkább fizetnék is, hogy emberszámba vegyenek minket.

febr. 13. 09:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
93%

"...levélben van szóváltás. "


Nos, akkor másolat a levelrol neki vissza, hogy "dahat Julika, itt van leirva, hogy..."

febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthetően írtam. A levélben kezdett kötekedni, hogy a párom a megbeszélésen mondott vmit. Hiába mondtam, hogy nem, ő váltig állítja, hogy de. Utána már bírál, hogy ezt és ezt csinálom és szemelyeskedik..szerintem nincs joga ehhez..
febr. 13. 14:35
 23/38 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező,nekem se tiszta sok minden,de attól hogy nem vagytok szimpik egymásnak még lehet jó ofő. Nem kell vele levelezni,ilyen egyszerű. Miről tudtok folyamatosan? A másik,mit szeretnél megoldásnak? Iskola váltás az opció. Erre gondoltál? Mást nem tudsz csinálni.
febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azért mert minket utal azért nem gondolnám, hogy iskolát kene váltanunk. Nekem összességében van már bajom sajnos. Nem látok megoldást. Nem, nem jó ofő. Erről nemcsak ő tehet nyilván.
febr. 13. 15:00
 25/38 anonim ***** válasza:
75%
Na és akkor mi van, ha szerinted nem jó osztályfőnök? Mit érdekel téged? Egyáltalán mit kell neked az osztály ügyeivel foglalkoznod?
febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Jézusom utolsó..:))) Nem érted mi a baj, mi? Nem világos, hogy az a bajom, hogy tűrhetetlen a viselkedése és a kommunikációja?
febr. 13. 15:46
 27/38 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert nektek konfliktusotok van,elhiheted,hogy kirúgni nem fogják. Nonszensz lenne. Mit szeretnél, szerinted mi lenne jó megoldás? Komolyan kérdezem,ha a váltás nem opció.
febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, nyilván semmi infót nem írsz a helyzetről. Ezért kérdezem, te ismered a szituációt,mit szeretnél megoldásként?
febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nyilván. Azt szeretném ha emberi módon kommunikálna és nem mondana olyat amit mi nem állítottunk. Nem kell jóban lenni, de azért egy minimális tisztelet mindenkinek jár, nem gondolom, hogy hajbókolni kene mert tanítja a gyereket.
febr. 13. 15:52
 30/38 A kérdező kommentje:
Valahogy le kene állítani. Nem normális amit csinál.
febr. 13. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!