Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tanár gyerekének mi a jobb,...

Tanár gyerekének mi a jobb, ha ott tanul, ahol a szülő tanít vagy ha másik iskolában tanul?

Figyelt kérdés
márc. 10. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Másik suli.
márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Másik iskola
márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Másik iskola.

Mikor én gyerek voltam volt az osztályban egy fiú akinek az anyukája ott volt tanár ahol tanultunk. Nagyon nem szerette senki, mert nyilván a tanárok is másképp kezelték. Meg hát ő is elég nagyképű volt mert hogy az ő anyukája tanár

márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nekem csak a nagynéném tanított ott, ahol tanultam általánosban, de jobb lett volna, ha nem állt volna fenn a szituáció.

A gyerekek közt céltábla lettem, akkor is, amikor a mi osztályunkban nem tanított, hogy velem emiatt biztos kivételeznek a tanárok - nem. Ráadásul anyám hamarabb tudta a jegyeimet, mint én, mert a nagynéném ugye az enapló előtti időkben látta a papíralapú naplóba a jegyeimet, na meg ugye amikor tanított minket, akkor a dogám eredményét azonnal elmondta, hogy kijavította, anyám meg velem veszekedett, hogy én megpróbáltam eltitkolni a jegyet, és biztos azért mondta hamarabb a nagynéném, miközben nem, ő szerintem kijavította a dogám és ment is a fb üzenet. Ja meg volt olyan, hogy a nagynéném töri óráján, megböktem a radírom, kemény egy másodperc volt ez a rendbontás ötödikbe, jelentve is lett anyámnak. :D

márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Tanító vagyok, 3 gyerekem járt oda. Egyiknek sem volt rossz, mindegyik másképp viszonyult a dologhoz. Valamelyiknek különösen jó volt, hogy ott voltam.

Van olyan kollégám, akinél viszont láttam, hogy nem tett jót nekik. Az anyuka sokszor rászállt a gyerekére.

Szóval sztem függ attól, milyen személyiségek, milyen a kapcsolatuk.

márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Az első 4 válaszoló közül valaki érintett vagy csak vélemény vagy volt olyan osztálytársa? Mert tuti hogy nem más szemszögből alkottak véleményt. Sztem egyikük sem tanár gyerek vagy szülő!
márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
5. vagyok. Annyit hozzátennék, hogy alsóról nyilatkoztam. Felsőben lehet, más a helyzet és ott kicikizik a tanár gyereket...
márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
#6 Én a negyedik vagyok, szerintem a kifejtésből elég egyértelmű, hogy nekem a nagynéném volt a tanár a suliba, ahová jártam és hogy ez mennyire szívás volt nekem, mind szociálisan a kortársaimmal, mind családi kapcsolatokban.
márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
2-es vagyok. 2 olyan osztálytársam is volt akiknek az anyukájuk ott volt tanár az iskolában. Utálták ezt a helyzetet és sokat szekálták is őket emiatt. Az egyiknek konkrétan az anyukája volt az angoltanára. Állandóan cseszegették, hogy mondja meg milesz pontosan a dogában, meg javitson bele nekik otthon és még sorolhatnám. Szerintem nemjó ötlet.
márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
3 vagyok és lehet nem tanár gyerek sem pedig tanár anyuka, de biztos jó az amit én is leírtam. Hogy szinten szó szerint kiutálják mert anyuci tanár
márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!