Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akik nem engedik egyedül...

Akik nem engedik egyedül közlekedni iskolába a gyereket, mi az oka, amitől leginkább tartotok?

Figyelt kérdés
Feltételezem a szavazásban felsorolt dolgok közül egyszerre akár több is fennállhat, ami miatt nem hagyod egyedül közlekedni iskolába/-ból a gyereket, de úgy mégis melyik az az eset, amitől a leges-leginkább féltek, tartotok, hogy nem engeditek?

ápr. 23. 18:24
A kérdező szavazást indított:
- Jármű elgázolja, közlekedési balesetet szenved
- Kirabolják, vagy ellopják valamijét
- Megverik, fizikailag bántalmazzák az iskolatársai
- Megerőszakolja, vagy elrabolja egy pedofil vagy szatír
- Kóbor kutya megtámadja
- Eltéved, nem talál el az iskolába vagy haza
- Ellóg az iskolából, vagy engedély nélkül elcsavarog, nem ér haza időre
- Valamilyen bűncselekményt, törvényellenes dolgot elkövet
- Elhagyja a személyes tárgyait, értékeit
- Egyéb, kommentben leírom
30 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Statisztikailag az elüti egy autó a leggyakoribb, ezért én attól féltem. (Usa statisztikát néztem csak.)
ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Attól félek, hogy nem az iskolába megy hanem az én munkahelyemre, és én meg majd mehetek helyette suliba.

Na még mit nem?!

ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Gázolástól féltem,valamint a cigányoktól,hogy kirabolják,megverik.
ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább attól féltem őket, hogy balesetük lesz, elütik őket, de az is problemás, hogy esetleg elkeverednek, eltévednek. Sajnos nem is latom, hogy nikor fognak tudni egyedül közlekedni.

A nagy auti, ő egyedül jár gyalog, de busszal, villamossal sajnos nem tud, mert lefagy, kiborul, annyira, hogy még segítseget sem tud kérni.

A két kisebb adhd-s. Megállunk az út mellett megállapítjuk, hogy jön az autó/piros van és sokszor mindezek után is már lépnek is le a járdáról... Tudják, hogy mikor szabad átmenni, tudják, hogy mit kell nézni, de csak az esetek 70%-ban jön össze. Na, engem ez a maradék 30% aggaszt!

ápr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!