Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek, nem bírom már,...

Mit tegyek, nem bírom már, hogy kicsúfolnak, de még igazuk is van?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a suliban csúfolnak,mert túl szőrös vagyok,hosszú és sötét szőszszálaim vannak és sok a kezemen,a hasamon,a melleimen, és hátamon,már mondtam anyának és először azt mondta,hogy legyantázhatom,de aztán azt,hogy nem,mert csak rosszabb lessz.

2012. aug. 2. 14:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy el kéne jutnod endokrinológushoz, mert magától nem fog megoldódni a problémád, de a doki valószínű, hogy tud biztos megoldást. Megint a tegnapelőtti 14:59-es voltam.
2012. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz,1 próbát megér,nőknél nem normális az ilyen szintű szőrösség.Aztán kezd el gyantázni/borotválni,ebbe már nem akarnék beleszólni.Ezzel foglalkozni kell,valahogy meg kell oldani,nem járhatsz így,hiszen kicsúfolnak,és kellemetlen is.Mondjuk,hogy a hátadat hogyan fogod kezelni,azt nem tudom,egy életen át két ember kéne.Talán van erre is végleges szőrtelenítés,de szerintem 18 alatt olyat nem lehet.
2012. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
a hátam nem annyira,vagyis gondolom,a nyakamfelé van ilyen pihe,meg a derakamnál is pihe,de féle,hogy azt is látni.
2012. aug. 9. 20:13
 24/31 anonim ***** válasza:

Állj egy kicsit a sarkadra tündérem!

Nincs zsebpénzed???

Lehet a kozmetikusnál szőkíteni is! Nekem a tesóm kozmetikus. Mi is erős génekkel vagyunk megáldva.Én már 13 évesen olyan szőrös voltam mint egy ős ember, a dzsungel szemöldökömről meg nem is beszélve!Nekem legyantázta a tesóm az egészet a bajuszt is és milyen jól tette!Szépen ki kopott,na azért még van de már nem olyan sűrű és erős!

A másik nekem is hormon problémáim voltak nagy volt a férfihormonom és a családba szinte minden nőnek,mondjuk dominánsak is vagyunk.

A harmadik dolog:Még el sem tudod képzelni,hogy ez az egész hogy befolyásolja az egész életedet,a gimi a legnehezebb és még van belőle 3 éved!!!:gondolom szeretnél barátot magadnak,jól akarsz kinézni,de mindenki csúfol ha nem cselekszel csak rosszabb lesz a helyzet,mert majd jön a depresszió!És már nem mersz nyitni az emberek felé sem.

Anyukádat meg nem értem,de tényleg nem!Az ember mindig megsajnálja a gyerekét hasonló szituációban. Pláne ebben a világban kell igazán megfelelni,hisz a divatozás már az oviba elkezdődik és már ott nem hagyják egymást!

Légy önállóbb végül is 15 éves vagy már!Nem kell anyunak mindenről tudni,neked is lehetnek titkaid!

Ja egy teljes test gyantázás kb 4000Ft

Egy Anyuka :-)

2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Mért lenne rosszabb a gyantától?!..attol épp az hogy ritkább lesz a szörőd..elsőnek olvasson után anyud ha nem ért hozzà ès utánna mondjon ilyer
2012. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
anyámnak elvileg az orvos mondta ezt azért nem engedi,énnem voltam ott,de eloszor még o is azt mndta,hogy elvisz kozmetikushoz,de most már nem.nekem meg nincs pénzem rá
2012. aug. 10. 13:13
 27/31 anonim ***** válasza:

Ne mond már hogy a mai világba, nem ad anyukád péksütire valót?Vagy üdítőre?Vagy csak úgy hogy legyen nálad ha akármi baj lenne? 300-400ft-ot?Mert ha ad ennyit hetente,akkor spórold ki egy kicsit tovább tart,de megéri!Vagy mond meg hogy az osztályfőnök azt mondta hogy be kell vinni 1000Ft iskolai pólóra,mert ezentúl egységes lesz?(Ez egy kegyes hazugság nem hiszem ,ha bevallod utána 2 hét szobafogság lenne?!Vagy a barátnődnek lesz a szülinapja és ajándékot szeretnél neki venni.

Mondjuk én 15 évesen nyaranta,pont ezért az anyagi függés véget elmentem nyári munkára,esetleg próbáld meg te is?!

2012. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szerintem a gyantától nem lesz rosszabb,csak ritkulni fog.Ami ronthat rajta az a borotva.
2012. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
nem fogok anyámnak hazudni,úgy is tudja mikor hazudok neki,meg sem próbálom becsapni,mert tok folosleges. és képzeld kapok pénzt,de nem tudom osszegyujteni,mert sulba szokott adni zsebpénzt,de sokszor veszek kaját,mert nem ízlik az amit anyám bettett,ráadásul a suliba a kaja drága,szoval a gyujtés kizárva.
2012. aug. 10. 15:55
 30/31 anonim ***** válasza:
65%

Hát ne haragudj!Te tetted fel ezt a kérdést,Nem?

Mit tegyek, nem bírom már, hogy kicsúfolnak, de még igazuk is van?

Itt mindenki segíteni próbál neked,de te folyamatosan a kifogásokat keresed.Ez ezért nem jó,az azért nem jó,anyám ezt mondta,anyám így gondolja,nem hazudok,nem gyűjtök,nem megyek dokihoz....stb.

HÁT AKKOR MIT AKARSZ???

2012. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!