Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan érdemes nyalizni az...

Hogyan érdemes nyalizni az iskolában?

Figyelt kérdés

Vannak tanárok, akik nagyon nem szimpatikusak nekem, összesen csak 2.

Rossz érzés, ugyanis ha nem szeretnek a tanárok, akkor rosszabb jegyet kapom, ha úgy adódik.

Egy jó humorérzékű és felszabadult vidám fiú vagyok.

De nem az a ,,süsü" faja

Segítenétek?

16/f



2013. jan. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pofon egyszerű beszélgess velük, poénkodj meg órák után menj oda hozzá aztán kérdezz valamit az anyaggal kapcsolatban.
2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de szerintem nem érdemes nyalizni, abból általában nem sok jó sül ki. Valószínű, hogy osztálytársaid ezzel fognak cikizni. Nincs azzal baj, ha jóban vagy egy tanárral, de ha csak azért megjátszod magad, hogy jobb jegyet kapj... Hát szerintem inkább ne.

Ha meg egyébként egy értelmes, jó képességű srác vagy, akkor ne zavarjon, hogy egy kicsit rosszabb jegyeket kapsz az adott tanártól, mert ő szimpátia alapján osztályoz. Attól még a tudásod megvan, az életben nem az fog számítani, hogy a tanár hanyast adott neked.

16/L

2013. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Az lehet hogy ezzel a tanároknál bevágódnál, viszont az osztálytársaiddal való hátralevő időd kínkeservek közt telne el. Én személyszerint egy kis gyökérnek tartanálak téged, és messziről kerülném a társaságod. Ugyanígy a sulisok nagy része. Ráadásul fiú létedre basszus, ne legyél már ennyire gáz. :S
2013. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

szerintem az egyáltalán nem gáz, hogyha bevágódsz a tanárodnál ;) manapság már szinte csak azok boldogulnak akik valamilyen szinten "benyalnak".

Azt tudom javasolni, hogy jelentkezz sokszor órán, osztálydíszítésre, versenyekre meg ilyenek és befog jönni :) tapasztalat.

2013. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne nyalizz
2013. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!