Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Azt hallottam, hogy jövőre a...

Azt hallottam, hogy jövőre a felsősöknek is kötelező lesz az egész napos iskola?

Figyelt kérdés
Ti hallottatok már erről valamit?
2013. máj. 17. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert kinek kötelező az egész napos iskola? Ne haragudj, nem értem a kérdést.
2013. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Alsóban nagyon sok iskolában "kötelező" volt eddig is a napközi. Úgy tudom jövőre ez felsőben is így lesz.
2013. máj. 18. 07:46
 3/14 anonim válasza:
Igen én is hallottam már ezt.
2013. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt jövőre ahol tanítok ott is bevezetik, de csak egyenlőre az 5. osztályban.
2013. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nálunk már az egész iskola e-szerint fog működni. Jó nagy feladat lesz a pedagógusoknak. Nem igazán mondják sehol, nem lehet hallani erről a dologról semmit. Pedig ez azért nem lesz kis változás. Megoldani sem lesz egyszerű. Hallottam, hogy emiatt megint a pedagógusok óraszámát emelik majd. Nekem két gyerekemet is érinti a dolog.
2013. máj. 18. 16:11
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen, emelik az óraszámunkat. Egyenlőre nem lehet tudni,a gyakorlatban ez hogyan lesz, a vezetőség igencsak töri a fejét. Majd szeptemberben kiderül..
2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek rá, hogy hogyan működik majd. Nálunk az egész fölsős osztálynak kötelező lesz négyig az iskola. Ha meg is fizetnék a tanároknak, hosszútávon még jó is lehetne. Persze ehhez az kellene, hogy a házi egy része is kész legyen amikor a négykor hazajönnek a gyerekek. Na majd meglátjuk.
2013. máj. 20. 06:53
 8/14 anonim válasza:
92%

és mi van azokkal a gyerekekkel, akik

a) sportolni szeretnének (ne adj Isten másutt)

b) akiknél mindig van otthon főtt étel, helyi iskoláról lévén szó a gyerek 10 perc alatt otthon van, és így megspórolhatná a család a S ZAR menzakaja árát

c) akiknél ráadásul van is otthon valaki (szülő,nagytestvér,nagymama)


???


Pusztuljon meg a vén ri*anc hoffman

2013. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az igazgató úgy tudom indokolt esetben adhat felmentést a délutáni foglalkozásokról. Ezt viszont nálunk is úgy mondták, hogy akkor lesz, ha a gyerek kiváló sportoló, vagy nagyon tehetségesen zenél stb. Na most két fiam is jár zeneiskolába, így ezt jövőre abba kell, hogy hagyják. A kajával is lesznek gondok, mert nagy fiam már csak itthon ebédel. Jövőre lesz hetedikes. Na meg azt is mondták nálunk, hogy az a művészetoktatás ami helyben volt eddig napközi időben, de más iskola tartotta, megszűnik délutánonként. Nálunk ilyen volt a rajz szakkör.
2013. máj. 20. 20:22
 10/14 anonim ***** válasza:
A mi iskolánkban is bevezetik, de nem kötelező jelleggel. Sőt az iskola megtartja magának azt a jogot, hogy aki nem tartja be a házirendet, az kizárásra kerül a délutáni tanulószobáról.
2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!