Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hova írassam be a gyerekemet?...

Hova írassam be a gyerekemet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy ahova a lányomat beíratuk,az a suli nem jó a számára.A tanárok kivételeznek olyan gyerekekkel akiknek ismerik a születit meg stb....És úgy döntöttük,hogy kivesszük a gyerekemet az iskolából.DE.Az van,hogy ez az iskola közel volt a de a szomszéd városban van 3 általános iskola is,és nem tudjuk hova írassuk.Leírom a verziókat.

1.vezió: A város közepén lévő iskola,ahova nem megy busz ezért mindennap korán kéne kelni,és én vinném be és én hozznám haza,de ez változó,mert mindig máshogy végzek a munkába.Viszont az iskola állítólag nagyon jó,sok minden jót hallottunk róla

2.verzió:A város kisebb iskolája,ahova busszal is járhatna a gyerek,de viszont csak 5-re érne haza,mert akkorra ér be a délutáni busszal,előbb meg csak 3-kor van,ami nem jó a napközi miatt

3.verzió:Kocsival bevinném,de busszal jönne haza,5 körül


2013. jún. 2. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem irántam masik város iskolájába a -vélhetően - kisiskolás gyerekemet. Az egész napja elmegy, korán kell kelnie...

Helyben nincs masik suli?

Mellesleg az sem biztos, hogy egyáltalán az általad kinézett iskolákban van hely az o evfolyaman

2013. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,mert mi egy "modernebb" faluban lakunk,és itt csak egy suli van,amiből ugye kiírattuk
2013. jún. 2. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Mindenesetre először fel kellene hívni az iskolákat, hogy adott évfolyamon van e hely egy atiratkozonak.
2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Én bemennék a csemetémmel mindkét iskolába körülnézni, milyen a hangulata, milyenek a pedagógusok, az igazgató. Beszélj az ottani dirikkel és ha van helyük együtt menjetek el a gyekkel mindenképpen. Lehet, hogy ő vesz észre valami taszítót, neked meg tetszene.

2013. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!