Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikortól kell Iskolába menni...

Mikortól kell Iskolába menni az Ovis Gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2014.05-ában tölti a 6. életévét, de én nem szeretném, ha már jövő szeptemberben iskolába kellene mennie!!!

Nem érett még rá!


2013. jún. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
pedig fog. És addig még több mint 1 év van, honnan veszed hogy nem lesz rá érett?
2013. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy 1 év múlva sem lesz érett? Az még sok idő. Ha tényleg nem való iskolába, akkor az óvónők úgyis szólnak majd. De feleslegesen ne akard visszatartani. Az én fiam még 5 éves, 2 hét múlva lesz 6. Már egy hónapja kiderült hogy felvették az iskolába, és én nem bánom. Nem akarom siettetni, de már nem való az oviba.
2013. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy érett lesz rá, előre nem tudhatod, rengeteget fejlődhet egy év alatt.

Mindemellett még mindig nyitva áll az a "kiskapu", hogy az óvónőknek beleszólásuk van abba, hogy engedik-e a gyereket iskolába, vagy maradhat-e még egy évet.

Ha az az ő véleményük, hogy maradjon, maradhat. Ha Te ragaszkodsz a maradáshoz, valószínűleg a nevelési tanácsadóba küldenek a csemetéddel és ők hozzák meg a döntést.

2013. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hét évesen is nyugodtan elküldheted iskolába. Nagyon sokan akkor mennek :)
2013. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En 7 evesen mentem,es jo dontes volt.mar 6 evesen szerettek volna kuldeni.nagy gond nem is volt,irni es olvasni mar tudtam,de nagyon gyerekes voltam.egy ev csodakra kepes:)
2013. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!