Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős kisgyermekednek van...

Elsős kisgyermekednek van otthon gyakorló füzete?

Figyelt kérdés
Szoktad gyakoroltatni pl a vonalak húzogatását? Köszönöm..

2013. szept. 14. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, rendszeresítettem egy gyakorló füzetet, de még csak most vettük használatba. Eddig kb. 4 sornyi vonalat húzkodott. Még nagyon lelkes a tanulásban, és ezt a lelkesedését igyekszem kihasználni, én abban hiszek, hogy ha nem visszük túlzásba,hanem csak egy picit a "szárnyai alá fújok", kitartó lesz a lelkesedése. Épp ezért nálunk egy-egy gyakorlás 5-10 perc max, és nem is erőltetem nap mint nap.
2013. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem most masodikos a fiam,de igen van es volt otthon gyakorlofuzet elsos koratol,kulon irasra es matekra munkafuzetekkel egyutt.Rendszeresen gyakorlunk kb fel orat,kiveve amikor delutani elfoglaltsaga van.
2013. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is most kezdte az elsőt, és van itthon gyakorló füzete. Nagyon lelkes, és napi 10-15 percet gyakorol, hétvégén többet, kb 30-40 percet. Nem erőltetem, addig csinálja, míg kedve van, de általában többet is megcsinál, mint amit kijelöltem, vagy kértem tőle. Ha kész van, adok neki rá piros, vagy arany csillagot, amire nagyon büszke. :) Remélem, jó sokáig megmarad ez a kezdeti lelkesedés és akkor nem lesz gondunk a sulival. :)
2013. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klopusz ***** válasza:

Fiam harmadikos, lányaim hetedikbe illetve tizedikbe járnak.

Soha sem volt itthon gyakorló füzetük, az osztályfőnökök kifejezetten kérték, hogy ne legyen, így is sokat tanulnak, leckéznek.

2013. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsős a fiam, nincs ilyen füzete.
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

húgom negyedikes, mindig volt itthon gyakorlója, általában én gyakoroltam vele mielőtt elkezdtem a saját leckémet. eleinte (elsőben meg másodikban) rendszeresen gyakoroltunk, már csak hetente 1-2 alkalommal tollbamondást meg ha nem ért valamit matekból.

17L

2013. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!