Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kecskeméten melyik iskolát...

Kecskeméten melyik iskolát ajánlanátok? Iskolát vált a lányom, szeptemberben lesz 8. osztályos.

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat ez igy nem olyan könnyű am. Eselyes, hogy sok helyen betoltott az évfolyam, nem vesznek at senkit. Arany egyebkent.n
2014. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol laktok? A Rákóczibol pl egyenes ut vezet a Lestarba, mert testvér suli, de jobb még a Lánchíd esetleg.
2014. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat a Lánchidat nem ajánlom., nagyon nem.
2014. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Most az Aranyba jàr, de nem vagyunk megelégedve :-(

Ezeket nem ajánlották: Lànchìd, Magyar Ilona, Móra Ferenc.

Én attól fèlek utolsó évre nem fogják átvenni. A Bányai Jùlia Gimnáziumról is jót hallottam.

2014. máj. 15. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, tenyleg? En dolgoztam az Aranyban, mindenki szerette. Mi nem felel meg? Tanarok vagy a kozosseg? Ha nem titok. A Lanchid nagyon gaz, a Mora kisebbsegi, raadasul ezek ugyanugy a Lovrityne ala tartoznak, ugyhogy eselytelen is lenne atiratkozni. En anno gondoltam a Bekebe iratni a lanyomat, de nem volt mar hely a nem korzetesek szamara.
2014. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az osztálytársai sajnos nem fogadták be :( Kiközösítik, de nem tudjuk miért.

Az osztályfőnököt én sem szeretem. Jövő hét utáni szerdán mennek osztálykirándulásra, azt mondta a tanár majd előtte részletesebben elmond mindent. Pénteken lenne osztályfőnöki órájuk, de elmarad, mert megint elmegy valahova. Mindig az utolsó pillanatba szól mindenről.

Némelyik tanár úgy beszél a gyerekkel mint a kutyával. Inkább nem részletezném.

2014. máj. 17. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat ez szomoru... Tanarbol egyrol valoban ez a velemenyem nekem is, hogy ugy beszel a gyerekekkel, mint a kutyaval - mondjuk o mindenkivel, akinek nincs pedagogus diplomaja....

Az osztalykozosseg problema, de ha most uj suliba viszed, ott sem biztos, hogy befogadjak, plane a mar osszeszokott osztalyba, kialakult barati korokbe.

Tanorarol a pedagogus nem szorakozasbol megy el, hanem mert kell - annyi kotelezo hulyeseget adnak ki nekik pluszba.... Meg Aniko pl rengeteg rajzkiallitasra meg hasonlora jar. (Mar ha helyes a tippem, hogy o a felejtos oszifo....)

2014. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Írtam privit

2014. máj. 19. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

2. Voltam

A Lánchíd miert nem jo? Anno amikor oda jártam pár evet, meg jo volt. Mi valtozott ennyire?

2014. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!