Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Érdekelne minden fajta vélemén...

Peachez kérdése:

Érdekelne minden fajta vélemény a Budapesti (XIII. ker. ) Gárdonyi Géza Általános Iskoláról. Kinek milyen véleménye van róla?

Figyelt kérdés

#általános iskola #XIII. kerület #francia iskola #gárdonyi géza általános iskola #budapesti általános iskolák
2014. júl. 30. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak rosszat hallottam róla.Én a Hermann Ottóba irattam be lányomat pont azért,mert jót nem mondtak a Gárdonyiról.
2014. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ.

Ki tudnád egy kicsit fejteni, hogy miben hallottál rosszakat? A Herman Ottó a Gárdonyi tagiskolája, akkor nem lehet nagyban más. :)

2014. júl. 31. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A Pedagógusok hozzáállásával a gyerekekhez a gond.Simán lehülyézik a gyerekeket ha nem szimpatikus neki.

A Hernann Ottóba más pedagógus gárda van,én személy szerint nagyon kedvesnek és szimpinek találom a lányom ofőjét.

2014. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, megosztom a véleményem, hiszen én tettem fel a kérdést, és végül át is írattam ide a lányomat, aki most ment negyedikbe.

Eddig csak és kizárólag pozitív tapasztalataink vannak.

Nagyon szeretjük ezt az iskolát, és a pedagógusokat is.

Persze, mindig, mindenhol vannak olyan tanárok, akik nem a gyerekek szíve-csücskei, de szerintem ez belefér.

Nálunk pl. az infó tanárnő ilyen... :)

Ez is felkészíti őket az "életre", ahol meg kell majd bírkózniuk olyan emberekkel is, akiket bár nem kedvelnek, mégis el kell viseljenek.


Szóval, a lényeg a lényeg, csak ajánlani tudom.

A tanulmányi átlagai nagyon jók a sulinak, kompetencia felméréseken is mindig kiemelkedően teljesít, jó a kommunikáció a szülők felé, sok délutáni foglalkozás van, és szuper programokat szerveznek.

2015. febr. 5. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!