Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Megbánta, aki árilisi vagy...

Megbánta, aki árilisi vagy májusi (6 éves) gyerekét iskolába íratta azon év szeptemberétől?

Figyelt kérdés
Nem csak idei évre gondolok, mert ugye az még nem derült ki, kinek hogyan alakul a tanév.

2014. szept. 10. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos igen. Pedig a saját hülyeségem volt, mert a nevelési tanácsadóban mondták, hogy nem iskolaérett, de az óvónéni szerint meg mehetett, és rá hallgattam. Tudott olvasni, és nyomtatott nagybetűkkel írni, gondoltam, nem lehet baj. Minden reggel oltári balhé volt a suliba menésnél, merthogy ő nem akart. A tanító néni folyton panaszkodott, hogy nem figyel órán, játszik. Itthon meg alig tudtam rávenni, hogy megírjuk vagy átnézzük a leckét, szinte minden hétvégén ezen állt a bál. Most 2. osztályos, és nem akarom elkiabálni, de mintha egy kicsit javult volna a helyzet.
2014. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor született pontosan?
2014. szept. 12. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
május 9-én.
2014. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!