Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Áttudok iratkozni másik...

Áttudok iratkozni másik gimibe évelején?

Figyelt kérdés
Megvoltam győződve, hogy ez lesz a megfelelő iskola nekem, de nagyon messze van, hajnalban kéne kelnem és kb. egy óra az út vonattal, villamossal. Szinte mindig késnék... Annyira szigorú az egész gimi. Átakarok menni máshová, közelebbre. Még az elején áttudok iratkozni?

2016. szept. 1. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így hirtelen nem hiszem, de valami módja biztos van de gimikbe már van felvételi is, meg kell felelni stb.

Erről ott érdeklődj ahova át akarsz menni.

2016. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Akkor korábban kelsz.

Már megvoltak a felvételik, az osztályok fel vannak töltve, nem fognak atvenni

2016. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, év közben is át lehet iratkozni másik iskolába. Annyi a feltétele, hogy keress egy olyat, ahová felvesznek, és a tőlük kapott „befogadó nyilatkozattal” kiiratkozhatsz a jelenlegi iskoládból.
2016. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem voltak olyan osztálytársaim, kettő egyszerre, akik 9. osztály novemberben vagy mikor érkeztek az osztályba.
2016. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problemam:/
2016. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Év elején nagy mozgás szokott lenni, legalábbis az általános iskolákban. Gimiben amellett, hogy van-e helyük, csak az a kérdés, hogy megfelelsz-e a feltételeiknek, felvételizni kell-e…

Azt gondolom, egy próbát megér, nézzétek meg a kiszemelt új suli(k) honlapját, fent kell lennie rajta az iskola pedagógia programjának, ez tartalmazza a felvétel és átvétel feltételeit – ebből kiderül, mi a teendő.

De a legegyszerűbb persze, ha felhívjátok (a szüleitekkel felhívatjátok) a sulit, és megkérdezitek, akkor az is kiderül, van-e helyük egyáltalán.

2016. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Erre hamarabb nem gondoltál egyébként? Nem sértésnek szánom, de biztos voltál nyílt napon vagy csak megnézted milyen messze van az iskola, milyen útvonalon kell oda menni. Akkor nem gondoltál erre? Nem tűnt hosszúnak? Én évek óta utazom ennyit és ha megtalálod azt az időpontot, amikor egy 10 perccel becsöngő előtt mindig beérsz, vagy esetleg még korábban nem fogsz késni. Igaz, korán kell kelni, de ha maga az iskola jó simán megéri. Hogy tetszik maga az intézmény?
2016. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj másik iskolákba, és érdeklődj, hogy átvesznek- e.
2016. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!