Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Csak szerintem fura hogy egy...

Csak szerintem fura hogy egy elsős kislány így jár iskolába? Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 3. 00:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Hat tenyleg az.Lehet szegeny a csalad,esetleg nem lehet h vmi mas vallasu?
2016. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Eleve fura, de nem is higiénikus, fel fogja seperni az utcát, a termet, a wc-t, felszívja a nedvességet...

Nyilván fura, szinte senki nem hord ilyen hosszú szoknyát, nem praktikus.

2016. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Oszt mi a tosz közöd van hozzá?!

Talán törvényt sértett vele?

Fejjel, v. fej nélkül, de én simán feljelentenélek, mit képzelsz te, hogy stikában készített képet kicsapod ide??????!

2016. nov. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
#3 😂😂
2016. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is furcsa, mert iszonyu nagy ra. Lelog, kenyelmetlen, nem praktikus, csupa kosz lesz percek alatt, plusz megneznem, hogy csoro gyerek hogy szaladgal ebben az udvaron. Ez igy balesetveszelyes. Nem ertem, hogy a szulei miert engedtek el igy iskolaba.
2016. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem higiénikus, balesetveszélyes és még ezer okból nem jó. De abban is van valami hogy nem szép dolog ilyen lesifotót közszemlére bocsájtani.
2016. nov. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Hosszú rá,de kb ennyi. A nazarénusok hordanak hosszú ruhát,meg a hajban fekete kendőt,de picit,nem mint a muszlimok.

De simán tetszhet is neki a ruha mindentöl független.

2016. nov. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
99%

Nekem az a fura,hogy egy elsős gyerek,2 hónappal az iskolakezdés után mit csinál az osztály elé kiállva egy ilyen könyvvel a kezében? Már ennyire tudnak olvasni,hogy egyesèvel kiállnak és anélkül hogy az ujjukkal követnék a sorokat simán felolvasnak?

Meg hogy az a felnőtt,aki ezt a képet kèszítette,hogy vette a bátorságot hozzá? Ő hogy érezné magát ha egyszer így viszont látná a saját fényképét a neten,mert pl csúnya a cipője vagy a ruhája...

Plusz azt gyanítom,hogy órán készült a kép,tehát valószínűleg egy tanár készítette olyan szándékkal,hogy felteszi a netre,hogy mások ezen csámcsogjanak...

Komolyan itt tartunk?? Ha a kedves pedagógsunak valami problémája van,azt nem a szülővel kellene megbeszèlni??

Ezek szerint külön meg kellen kérni az embereket,hogy mások gyerekeiről csak úgy ne tegyenek fel fényképeket a netre? Pláne nem ilyen bántó szándékkal? Elkeserítő...

2016. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Nazarenus lehet mert a volt osztalytarsam oltozott igy, aki az ! :)

23N

2016. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Csak annyi a gond, hogy túl hosszú rá. Olyan mintha az anyja térdig érő szoknyáját csente volna el, de még az is nagy rá.


Sokkal problémásabb az, aki feltette.

2016. nov. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!